lekarz Katarzyna Jezierska-Kowalska

Lekarz rodzinny

Może i podejście do dzieci ma i jest bardzo spokojna ale kompleksowo, to Ona nie podchodzi do sprawy!!! Otrzymać od Niej skierowanie na badania na dziecko po przebytej chorobie graniczy z cudem. Pobieżnie ogląda dziecko i wazy. U innych pediatrów z miasta dzieci są badane kompleksowo-mierzenie (nie tylko wysokości ale brzuszka i głowy też), ważenie, wywiad chorób w rodzinie, skierowania na badania bez problemu. U Pani Kowalskiej każde uczulenie, to alergia bez obejrzenia dziecka. Szkoda bo wydaje się być bardzo miła.

Szkoda bo wydaje się być bardzo miła.

Do Pani doktor Kowalskiej chodzę już kilka lat. Nigdy nie bagatelizuje kiedy mówię, że mnie coś boli. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przejęcie się pacjentem. Zawsze jestem zadowolona z wizyty, nigdy nie było tak żeby Pani doktor podchodziła z obojetnoscią do mnie. Widać, że wie co robi i dla mnie to odpowiednia kobieta na odpowiednim miejscu. Moja ulubiona Pani doktor.

wrażliwa witamina=) thanks 4 kom porada;)

wrażliwa witamina=)

thanks 4 kom porada;)

Uwazam ze Pani doktor Kowalska jest bardzo dobrym lekarzem napewno z powolania.Zawsze mila usmiechnieta ,wyrozumiala otwarta do ludzi bez problemu wypisze skierowania gdy sa potrzebne{gdzie u innych lekarzy jest to problem }A to ze czasami wyjdzie z .gabinetu i jej chwile niema to chyba logiczne ze tez musi zjesc sniadanie.Moje dzieci leczy od 16 lat i nic jej nie moge zazucic.WIECEJ TAKICH LEKARZY !!!

Gorąco polecam!Pani Katarzyna Jezierska-Kowalska jest grzeczna z pacjentami, bardzo kompetentna, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego,jest miły człowiek i piękna kobieta. Ona spełniła moje oczekiwania na 100%!

Polecam-wspaniała,kompetentna,poświęca dużo czasu podczas wizyty,ma podejście do dzieci,potrafi rozmawiać z rodzicami.Leczę u Pani doktor dwóch synów,a także siebie.Polecam

Lekarz, który prawie nigdy nie przychodzi(przyjeżdża) na czas.Najgorzej z punktualnością jest z nią w poniedziałki, bo wtedy przychodzi(przyjeżdża) zwykle spóźniona 20,25 a czasami nawet i 40 minut. Czasami wychodzi z gabinetu i wraca z powrotem po prawie godzinie. Jak komuś nie przeszkadza ciągłe czekanie na swojego lekarza to niech sobię bierze ją na swojego lekarza rodzinnego. Nie polecam!