Do Pani Jurkiewicz przyszedłem z problemem zajadania nerwów. Bezbłędna diagnoza oraz trafna terapia sprawiły, że mój problem znika. Osoba niezwykle miła i uprzejma, a do tego profesjonalna. Bardzo polecam.

Do p. dr Jurkiewicz zgłosiłem się z problemem dotyczącym fobii natręctw, utrudniającym mi codzienne funkcjonowanie. Pani dr była pierwszą osobą, z którą szczerze rozmawiałem o możliwych przyczynach mojej choroby. W trakcie spotkań dała się poznać jako uważny słuchacz, formułując swoje spostrzeżenia w sposób wyważony i zrozumiały. Każdą wizytę odbieram jako możliwość otrzymania istotnych wskazówek, dzięki którym praca nad sobą staje się łatwiejsza.

Wspaniały lekarz. Miła ,uprzejma ,wysłucha pacjenta i doradzi i pomoże w problemie.Polecam w 100%.Pani doktor jest bardzo punktualna i każdego pacjenta wysłucha na tyle ile jest taka potrzeba.Gabinet jest bardzo przyjazny

Pani doktor to anioł a nie lekarz. Potrafi wysłuchać , doradzić i przede wszystkim wszystko wytłumaczyć, doradzić czy tez pomóc. Leki dobrze dobrane , atmosfera na najwyższym poziomie. Polecam każdemu , kto potrzebuje dobrego i doświadczonego lekarza.

Bardzo się cieszę że do niej trafiłam gdy miałam problem. Bardzo dużo mi pomogła. Polecam Panią doktor w 100%

Zaczęłam chorować w wieku 19 lat. Pani Katarzyna Jurkiewicz, była lekarzem psychiatrą, do którego zaprowadziła mnie mama. Uważam to za strzał w 10. Dziś mam lat 33. Choć nie zawsze jest kolorowo, są dni lepsze i gorsze - Pani doktor pomogła mi zaakceptować swoją chorobę. Często powtarza mi, że nie najważniejsze jest rozpoznanie na papierze- a leczenie. Bardzo przejmowałam się rozpoznaniem, bo przez tyle lat - przeskakiwano z diagnozy na diagnozę. No i najważniejsze - dziś wiem - konieczne jest branie leków psychotropowych - nie można ich porzucać gdy już jest lepiej. Można je odstawić tylko pod kontrolą lekarza. Polecam te lekarkę. Mam nadzieję, że będzie praktykować jak najdłużej - bo na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.

U Pani doktor leczę się od samego początku. Mogę powiedzieć , że " dzięki niej żyje". Gdy Pani doktor była na urlopie, w przychodni odsyłano mnie do innych pracujących tam psychiatrów. Jednak nie jestem w stanie im zaufać i nawiązać takiego jak to się ładnie mówi w korpo- slangu " fllow". W 100 proc POLECAM

Muszę przyznać, że doktor Jurkiewicz to naprawdę oddany sprawie lekarz. Bardzo mi pomogła, za co jestem jej niezmiernie wdzięczny. Z pewnością mógłbym ją polecić. Leczenie przebiega tak jak powinno, dlatego myślę że Pani doktor to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Godna zaufania.

Muszę przyznać, że doktor Jurkiewicz to naprawdę oddany sprawie lekarz.
Bardzo mi pomogła, za co jestem jej niezmiernie wdzięczny.
Z pewnością mógłbym ją polecić.

Podczas swojej wizyty (na N.F.Z.) u Pani Doktor Jurkiewicz, prosiłem o następujące informacje związane z psychopatią występującą w mojej najbliższej rodzinie : 1/ Czy istnieją testy pozwalające wykryć psychopatię ?. 2/ Czy istnieją leki lub psychoterapie dla psychopatów ? 3/ Czy każdy psychiatra zna się na psychopatii ? . 4/ Czy dla stwierdzenia lub wykluczenia cech psychopatycznych (dyssocjalnych) wystarcza tylko sam wywiad z diagnozowaną osobą i zbędne są wywiady w wielu miejscach w tym na policji, w miejscu pracy, zamieszkania, u przełożonych, i.t.d. Na każde z tych pytań otrzymałem od Pani doktor Katarzyny Jurkiewicz odpowiedź twierdzącą !!! Byłem zaszokowany, bowiem wszystkie te odpowiedzi były całkowicie sprzeczne z literaturą fachową profesora Roberta D. Hare - specjalisty o światowej renomie, w dziedzinie badań nad psychopatią - tj. jego książką PSYCHOPACI SĄ WŚRÓD NAS , liczącą 273 strony, zawierającą wyniki jego 25 letnich badań tego odrażającego zjawiska. (to ten Profesor opracował jedną z najpowszechniej stosowanych na świecie i w Polsce metod oceny tego zaburzenia - 20 punktową Skalę Obserwacyjną Czynności Psychopatycznych (strony nr 47-95 tej książki ) Gdy ośmieliłem się powiedzieć to Pani Doktor Jurkiewicz i zapytać kto się myli czy ona czy profesor Robert D.Hare w swoich 25 letnich badaniach psychopatii, mówiący, że nie istnieją ani testy (str. 46-51), ani psychoterapie (strony 245-258), a często psychiatrzy i psychologowie nawet sądowi nie znają się na psychopatii (strony 10, 46-51)zaś o adresy godnych zaufania lekarzy znających się na psychopatii Profesor radzi zwrócić się do Towarzystwa Psychiatrycznego (strony 267-268), pani Doktor odpowiedziała, że książki tej nie czytała i podtrzymuje swoje zdanie. Na pytanie czy cechy psychopatyczne wykrywa się tylko na podstawie samego słownego wywiadu z diagnozowaną osobą , czy też niezbędna jest jego pracochłonna i odpowiedzialna weryfikacja przez jakieś dodatkowe badania, lub testy wykrzyczała , że "nie będę jej pouczał i czekają następni klienci" . Gdy powiedziałem, że prof Robert D Hare podaje z naciskiem , że sam wywiad z diagnozowaną osobą nie wystarcza (str. 267-268), wymagana jest jego głęboka i odpowiedzialna weryfikacja (strony 267-268) ,- bo oni perfekcyjnie kłamią a wszystkie testy rozwiązują bezbłędnie (str. 46-51), dla weryfikacji muszą być wykonane szerokie pracochłonne wywiady i to w wielu miejscach, w tym na policji, w miejscu pracy, w miejscu zamieszkania, u sąsiadów, u przełożonych , wśród rodzeństwa itd...(strony 267-268), zostałem okrzyczany ponownie, a na moją prośbę o uszanowanie moich siwych włosów - bo mogła by być moją córką - powiedziała, że przecież nie krzyczy, a ponadto wolno jej krzyczeć. Kiedy po kilku tygodniach pojawiłem się ponownie /na NFZ/ aby zapytać czy nadal nie zgadza się z profesorem Robertem D. Hare ( przynajmniej w kwestii weryfikacji danych uzyskanych w rozmowie z osobą diagnozowaną) , z krzykiem odepchnęła mnie w progu gabinetu i zamknęła mi drzwi.

bardzo mi pomogła, kiedy potrzebowałam pomocy. fachowa, kompetentna, potrafi wysłuchać i doradzić. generalnie dobry fachowiec.