lekarz Katarzyna Kalarus

1,5

Dr Katarzyna Kalarus onkolog w Wałbrzychu. Miałam przyjemność skonfrontować się z panią doktor.Jestem zaskoczona jej zachowaniem.Absolutny brak empatii względem pacjenta.Nieprzyjazna,arogancka.W tym dniu p.dr.była w zastępstwie docelowego mi lekarza. Przyjmowała tylko pacjentów z "numerkami". Nie było nawet mowy ,aby wysłuchała i zinterpretowała wynik z biopsji,na który, wiadomo trzeba długo czekać.Nie obyło się bez nakazu wyjścia z gabinetu. Takie traktowanie pacjenta jest niedopuszczalne. Nie polecam tej pani doktor.

Dr Katarzyna Kalarus onkolog w Wałbrzychu.
Przyjmowała tylko pacjentów z "numerkami".
Takie traktowanie pacjenta jest niedopuszczalne.
Nie polecam tej pani doktor.

Chyba w całym swoim życiu nie spotkałem drugiej tak niemiłej, aroganckiej Pani Doktor. Wydawałoby się, że jako młoda lekarka, Pani ta będzie miała w sobie bardzo dużo zapału do pracy, wykazywać się będzie zrozumieniem w stosunku do pacjentów, ale nic z tych rzeczy. Od progu wita pacjenta dosłownie wrogością. Nie pozwala nawet usiąść, żeby opowiedzieć z czym się przychodzi - Pani doktor nie oczekuje opisania swojego przypadku, żąda rzucenia "problemu, z którym się przychodzi", po czym odsyła do innego chirurga, bo "ja się tym nie zajmuję", bez jakiejkolwiek diagnozy. Po dopytaniu dlaczego dostaję skierowanie na oddział chirurgiczny usłyszałem tylko "Proszę Pana, to nie jest takie łatwe do wyleczenia!". Żeby było zabawniej skierowanie zostało oczywiście źle wypisane i u kolejnego lekarza zostałem odesłany z kwitkiem. BARDZO NIE POLECAM.