lekarz Katarzyna Korendo

2,8
2,8

Bardzo miła Pani, wszystko dokładnie wytłumaczyła, nawet była chwila na małe żarty, a muszę dodać, że jestem bardzo wrażliwą osobą i dla mnie podejście lekarza do pacjenta jest wyjątkowo ważne. Także, jak najbardziej polecam. Dokładna, delikatna i uperzejma.

Pani niesamowicie chamska, zadaje pytania i nie czeka na odpowiedź, przerywa, krzyczała żebym odłożyła telefon kiedy notowałam jej zalecenia, bo myśli, że ją nagrywam (???). Zaznaczyłam Pani, że moja mama ma raka piersi i stresuję się wizytą, to kazała przestać gadać i zacząć się rozbierać. Nieprzyjemna, wredna baba, zero empatii i chęci pomocy.

Wyjątkowo arogancka i powierzchowna osoba. Nie polecam. USG wykonane pobierz od, brak zainteresowania pacjentem

Bardzo konkretna i kompetentna lekarka. Badanie usg piersi i przeprowadzony wywiad bez zarzutu. Polecam serdecznie