lekarz Katarzyna Korendo

2,4
2,4
2,6

Bardzo przykra wizyta. Pani dr zamiast zająć się problemem, z którym do niej przyszłam, była głównie zajęta komentowaniem mojego wyglądu. Usg potwierdziło powiększone węzły chłonne w lewej pachwinie, za co pani dr obwiniła tatuaż na prawym ramieniu. Na pytanie czy powinnam przebyć jakaś dalsza diagnostykę (morfologia, jakiś specjalista), pani odpowiedziała, ze mam sobie robić co chcę. Dodam, ze wizyta była prywatna, kosztowała mnie 120 zł.

Wyjątkowo arogancka i powierzchowna osoba. Nie polecam. USG wykonane pobierz od, brak zainteresowania pacjentem

Bardzo miła Pani, wszystko dokładnie wytłumaczyła, nawet była chwila na małe żarty, a muszę dodać, że jestem bardzo wrażliwą osobą i dla mnie podejście lekarza do pacjenta jest wyjątkowo ważne. Także, jak najbardziej polecam. Dokładna, delikatna i uperzejma.

Pani niesamowicie chamska, zadaje pytania i nie czeka na odpowiedź, przerywa, krzyczała żebym odłożyła telefon kiedy notowałam jej zalecenia, bo myśli, że ją nagrywam (???). Zaznaczyłam Pani, że moja mama ma raka piersi i stresuję się wizytą, to kazała przestać gadać i zacząć się rozbierać. Nieprzyjemna, wredna baba, zero empatii i chęci pomocy.

Bardzo konkretna i kompetentna lekarka. Badanie usg piersi i przeprowadzony wywiad bez zarzutu. Polecam serdecznie