lek. stom. Katarzyna Langner

pozytywne odczucia, bezbolesne leczrnie, mila obsluga, duza wiedza i kompetencje, polecam i pozdrawiam

mialam bardzo trudny przypadek, wlasciwie prawie beznadziejny-jestem po leczeniu z mikroskopem u dr langner-wszystko ok,polecam

Bardzo dobry lekarz. Zgadzam się z pozostałymi opiniami. Bezboleśnie i zawsze bardzo starannie. Polecam

Mialam pewne obawy przed pierwsza wizyta bo trafilam do niej niedawno. Szczerze polecam, bo poza zebami wyleczyla mnie ze zlych nawykow. No na pewno nie chciala na sile zarobic na wybielaniu zebow bo jak sie okazuje nie jest to zabieg dla kazego

Od kiedy poprzednia doktor przeszła na emeryturę, leczę się u doktor Langner i przekonałem się ileż przyjemniej może być w czasie wizyty u stomatologa, najlepsza i najbardziej kompetentna doktor jaką znam. Co nie zmienia faktu że nienawidzę jak mi wiercą w zębach xD

Lecze sie u Pani Doktor z cala rodzina od 3 lat. Nie mam zadnych zastrzezen. Polecam!

Najlepsza stomatolog jaką znam! Zabiegi zawsze bezbolesne i perfekcyjnie wykonane, dzięki niej pokonałam strach przed dentystami ;)

Polecam z czystym sumieniem każdemu. Bardzo estetyczne wypełnienia.

Polecam z czystym sumieniem każdemu. Bardzo estetyczne wypełnienia.

trafilam do tej pani z bolem,a ona wyleczyla mi zab i zaplanowala leczenie innych, bylam na poczatku przerazona,ale za pierwszym razem nie bolalo i teraz chodze z przyjemnoscia:]

Pierwszy raz zapisalam sie na wizyte z polecenia i od tamtej pory lecze sie u tej doktor. Polecam. Po kazdej wizycie jestem zadowolona. Marcelina

Marcelina

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134