Dodaj opinię Pokaż terminy

Jestem psychoterapeutą Gestalt. W nurcie terapii Gestalt, kładzie się nacisk na oryginalność każdej osoby, na jej FENOMEN. Każdy człowiek jest wyjątkowy i ta wyjątkowość zasługuje na odkrycie, szacunek i wsparcie. Jako terapeuta towarzyszę osobom indywidualnym oraz parom w drodze do samoświadomości, spełnienia, dobrego życia.
Drogę psychoterapeuty wybrałam będąc już dojrzałym człowiekiem. Wcześniej spotykałam się z ludźmi i ich wrażliwością na gruncie artystycznym.
Od kilkunastu lat pra...

Polecam! Jeśli ktoś jest w trudnym momencie swojego życia, jest mu trudno otworzyć się przed kimś z własnymi problemami, nie radzi sobie z czymś, bądź po prostu chciałby uporać się z wewnętrznymi "demonami", to zapewniam, że Pani Kasia jest właściwą do tego osobą! Jest bardzo ciepła w kontakcie osobistym, pełna pasji i zaangażowania, potrafi niesamowicie słuchać i szybko reagować, tak jakby czytała w moich myślach! Długo zwlekałam z pójściem do specjalisty, na początku nie chciałam i nie wierzyłam, że ktoś może mi pomóc... Jednak dzięki Pani Kasi, otworzyłam się na wiele spraw, inaczej na nie spojrzałam, nabrałam dystansu, pomogła mi podjąć bardzo ważną wówczas dla mnie decyzję, ale najważniejsze jest to, że na nowo znalazłam sens wszystkiego... Za co bardzo Jej dziękuję! Jeśli potrzebujesz pomocy, jest to osoba, która dołoży wszelkich starań by Ci pomóc! Gorąco polecam! Profesjonalista warty zaufania!

Czasem spotykamy na swojej drodze ludzi którzy w jednej chwili zmieniają nam nasze podejście do życia czy też całe życie. Pani Kasia pozwoliła odkryć w sumie odkopać mi siebie. Idąc pod jej skrzydła nie spodziewałam się, że w niedługim czasie i moje skrzydła nabiorą nie tylko piór i kształtów napełniły się również kolorem. Każdy kto ma choć małe zmartwienia czy też stoi w miejscu bo wydaje się, że nie ma wyjścia powinien spotkać się z Panią Kasią. Pełen profesjonalizm, ludzkość, wyrozumiałość i klasa sama w sobie. Bardzo polecam !!!

Pani Kasia pozwoliła odkryć w sumie odkopać mi siebie.

Pełen profesjonalizm, ludzkość, wyrozumiałość i klasa sama w sobie.

Bardzo polecam !!!

Empatia,zaangażowanie, podejście do pacjenta i jego problemów są na najwyższym poziomie. Katarzyna Maternowska jest lekarzem, u którego pacjent może poczuć się wyjątkowo, dzięki czemu czasami niełatwy proces terapii jest znacznie łatwiejszy. Terapia prowadzona przez Panią Maternowską pozwoliła mi odzyskać równowagę i rozwiązać kluczowe problemy, z którymi się zgłosiłam. Polecam każdemu, dla kogo oprocz fachowości i kompetencji lekarza ważna jest także dobra atmosfera w gabinecie i życzliwe podejście do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Warszawa"?

mgr
Marta Wiśniewska