Średnia ocen:5,0/5
Opinie:3
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię Pokaż terminy

O mnie

Jestem psychoterapeutą Gestalt. W nurcie terapii Gestalt, kładzie się nacisk na oryginalność każdej osoby, na jej FENOMEN. Każdy człowiek jest ...

Jestem psychoterapeutą Gestalt. W nurcie terapii Gestalt, kładzie się nacisk na oryginalność każdej osoby, na jej FENOMEN. Każdy człowiek jest wyjątkowy i ta wyjątkowość zasługuje na odkrycie, szacunek i wsparcie. Jako terapeuta towarzyszę osobom indywidualnym oraz parom w drodze do samoświadomości, spełnienia, dobrego życia.
Drogę psychoterapeuty wybrałam będąc już dojrzałym człowiekiem. Wcześniej spotykałam się z ludźmi i ich wrażliwością na gruncie artystycznym.
Od kilkunastu lat pra...

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Polecam! Jeśli ktoś jest w trudnym momencie swojego życia, jest mu trudno otworzyć się przed kimś z własnymi problemami, nie radzi sobie z czymś, bądź po prostu chciałby uporać się z wewnętrznymi "demonami", to zapewniam, że Pani Kasia jest właściwą do tego osobą! Jest bardzo ciepła w kontakcie osobistym, pełna pasji i zaangażowania, potrafi niesamowicie słuchać i szybko reagować, tak jakby czytała w moich myślach! Długo zwlekałam z pójściem do specjalisty, na początku nie chciałam i nie wierzyłam, że ktoś może mi pomóc... Jednak dzięki Pani Kasi, otworzyłam się na ...

Polecam! Jeśli ktoś jest w trudnym momencie swojego życia, jest mu trudno otworzyć się przed kimś z własnymi problemami, nie radzi sobie z czymś, bądź po prostu chciałby uporać się z wewnętrznymi "demonami", to zapewniam, że Pani Kasia jest właściwą do tego osobą! Jest bardzo ciepła w kontakcie osobistym, pełna pasji i zaangażowania, potrafi niesamowicie słuchać i szybko reagować, tak jakby czytała w moich myślach! Długo zwlekałam z pójściem do specjalisty, na początku nie chciałam i nie wierzyłam, że ktoś może mi pomóc... Jednak dzięki Pani Kasi, otworzyłam się na wiele spraw, inaczej na nie spojrzałam, nabrałam dystansu, pomogła mi podjąć bardzo ważną wówczas dla mnie decyzję, ale najważniejsze jest to, że na nowo znalazłam sens wszystkiego... Za co bardzo Jej dziękuję! Jeśli potrzebujesz pomocy, jest to osoba, która dołoży wszelkich starań by Ci pomóc! Gorąco polecam! Profesjonalista warty zaufania!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Czasem spotykamy na swojej drodze ludzi którzy w jednej chwili zmieniają nam nasze podejście do życia czy też całe życie. Pani Kasia pozwoliła odkryć w sumie odkopać mi siebie. Idąc pod jej skrzydła nie spodziewałam się, że w niedługim czasie i moje skrzydła nabiorą nie tylko piór i kształtów napełniły się również kolorem. Każdy kto ma choć małe zmartwienia czy też stoi w miejscu bo wydaje się, że nie ma wyjścia powinien spotkać się z Panią Kasią. Pełen profesjonalizm, ludzkość, wyrozumiałość i klasa sama w sobie. Bardzo polecam !!!

Czasem spotykamy na swojej drodze ludzi którzy w jednej chwili zmieniają nam nasze podejście do życia czy też całe życie.
Pani Kasia pozwoliła odkryć w sumie odkopać mi siebie.
Idąc pod jej skrzydła nie spodziewałam się, że w niedługim czasie i moje skrzydła nabiorą nie tylko piór i kształtów napełniły się również kolorem.

Każdy kto ma choć małe zmartwienia czy też stoi w miejscu bo wydaje się, że nie ma wyjścia powinien spotkać się z Panią Kasią.

Pełen profesjonalizm, ludzkość, wyrozumiałość i klasa sama w sobie.

Bardzo polecam !!!

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Empatia,zaangażowanie, podejście do pacjenta i jego problemów są na najwyższym poziomie. Katarzyna Maternowska jest lekarzem, u którego pacjent może poczuć się wyjątkowo, dzięki czemu czasami niełatwy proces terapii jest znacznie łatwiejszy. Terapia prowadzona przez Panią Maternowską pozwoliła mi odzyskać równowagę i rozwiązać kluczowe problemy, z którymi się zgłosiłam. Polecam każdemu, dla kogo oprocz fachowości i kompetencji lekarza ważna jest także dobra atmosfera w gabinecie i życzliwe podejście do pacjenta.

Empatia,zaangażowanie, podejście do pacjenta i jego problemów są na najwyższym poziomie. Katarzyna Maternowska jest lekarzem, u którego pacjent może poczuć się wyjątkowo, dzięki czemu czasami niełatwy proces terapii jest znacznie łatwiejszy.
Terapia prowadzona przez Panią Maternowską pozwoliła mi odzyskać równowagę i rozwiązać kluczowe problemy, z którymi się zgłosiłam.
Polecam każdemu, dla kogo oprocz fachowości i kompetencji lekarza ważna jest także dobra atmosfera w gabinecie i życzliwe podejście do pacjenta.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Wciąż poszukujesz "Psychoterapeuta Warszawa"?

Zobacz innych specjalistów w Twojej okolicy

mgr
Marta Wiśniewska

Psychoterapeuta
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa
+1 więcej-1 mniej
GABINET PSYCHOTERAPII I COACHINGU MAGDALENA NAGRODZKA
ul. Korotyńskiego 42/34
Warszawa
 

mgr
Katarzyna Sucajtys

Psychoterapeuta
Mazowieckie Centrum Psychologiczne
Wizyty domowe Warszawa i okolice, Grodzisk Mazowiecki i okolice
04-146 Warszawa
 


Anna Górska

Psychoterapeuta
Filia Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej dla Pracowników Wojska SP ZOZ
NOWOWIEJSKA 5
00-643 Warszawa
 

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat