lekarz Katarzyna Micyk

Internista, Lekarz rodzinny

po opisaniu objawów- to przepisać Ci antybiotyk?? Mam Cię badać?!!!! myślałem, że jestem w ukrytej kamerze!!porażka!

po opisaniu objawów- to przepisać Ci antybiotyk?? Mam Cię badać?!!!!
myślałem, że jestem w ukrytej kamerze!!porażka!

Dobry lekarz- ale niestety nadający się tylko do wypisywania recept i zwolnień. Strasznie niemiła osoba, pokazująca brak zainteresowania pacjentem

Niestety na tej Pani 2 razy się zawiodłam. Pierwszy raz, gdy poszłam z zapaleniem ( ale to tylko mój domysł) pęcherza. Weszłam, mówię, że mam probem z pęcherzem, na co Pani doktor "OK, dam Ci jakiś antybiotyk". Koniec wizyty. Antybiotyk pomógł, ale nie wiem co mi było,z resztą Pani doktor to naweet nie zainteresowało. Druga wizyta nie dotyczy już mnie, ale mojej mamy. Mama chodziła do Pani doktor z bolącą od wiosny ręką 3 razy. Najpierw odesłała ją na blokadę, jak mama przyszła na blokadę, Pani powiedziała, że nie da ...

Druga wizyta nie dotyczy już mnie, ale mojej mamy. Mama chodziła do Pani doktor z bolącą od wiosny ręką 3 razy. Najpierw odesłała ją na blokadę, jak mama przyszła na blokadę, Pani powiedziała, że nie da bo się boi. Kolejnym razem, że mama "ma sobie poczytać w internecie" o łokciu tenisisty...
Uważam, że ta Pani jest dobra przy wypisywaniu zwolnień albo recept dla starszych Pań i Panów. Ale rzetelnych informacji nie udziela.Niestety.

Bardzo miła osoba umie doradzić. Postawia słuszną diagnozę. Dużo o niej można pisać pozytywnych rzeczy.:)

Bardzo miła osoba umie doradzić. Postawia słuszną diagnozę.
Dużo o niej można pisać pozytywnych rzeczy.:)

Uwierzyłam że są jeszcze lekarze którzy za darmo postawią diagnozę, dają skierowanie, porozmawiają, wyjaąnią wszystkie wątpliwości. Poraz pierwszy od wielu lat nie zostałam protraktowana jak symulant któremu nie chce się iść do pracy tylko jak osoba chora która potrzebuje pomocy. A co najważniejsze otrzymałam fachową i trafną pomoc która przyniosła niezwykłą ulgę w chorobie.

Super lekarz, miłe podejście, wesoła, sympatyczna, ma podejście, nie jest nigdy Pani doktor coś probleme, nigdy nie odmawia!!!!

Gorąco polecam,świetny specjalista,miła osoba.Po prostu godny polecenia lekarz!!!!!

polecam miła i rzetelna lekarka, nie oszczędza na skierowaniach na badania tak jak inni lekarze. Od razu wysyła do specjalisty. Chodzę do niej z przyjemnością.