mgr Katarzyna Nagrabeckamgr Katarzyna Nagrabecka - zdjęcie profilowe

mgr Katarzyna Nagrabecka

Psycholog

Psycholog z ukończonymi studiami podyplomowymi z zakresu doradztwa zawodowego oraz kursem z zakresu psychologii odżywiania się "Nutrition Psychology; Food Choice and Eating Habits"

ycie z bulimią to piekło. A podjęcie z nią walki wydaje się wyzwaniem ponad siły. Pani Katarzyna z delikatnością i wyczuciem wiolonczelistki, stanowczością i profesjonalizmem znakomitego rzemieślnika znającego swój fach wręczyła mi zestaw narzędzi, przy pomocy których cierpliwie uczy mnie nowego, zdrowego życia. Dzięki Niej pierwszy raz uwierzyłam, że mogę wyzdrowieć, że dam radę, bo nie jestem sama. Dzięki Niej wracam do siebie, do życia, do tego co najistotniejsze. Dziękuję!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Koszalin"?

Jacek Wezgraj

Psychoterapeuta
Gabinet Psychologiczny
Grochowskiego 3c

Poradnia Zdrowia Psychicznego
oddział psychiatryczny
Poznań
Gabinet Pomocy Psychologiczno-Psychiatrycznej "ARCHE"
Śniadeckich 25d
75-454 Koszalin

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Oddziały Psychiatryczne
Słoneczna 15
75-642 Koszalin