lekarz Katarzyna Pinkas

prywatne wizyty wspominam bardzo miło, jednak to nie uratowało mojego dziecka! pani doktor nie zauważyła złych wyników badań i ogromnego krwiaka w macicy. na wizyty w publicznej przychodni notorycznie się spóźnia, poświęca jakieś 3 do 5 minut na pacjentkę, odpuszcza sobie istotne badania, nie potrafi wyjaśnić wyników, przepisuje głównie leki za które dostaje kasę, gdy pojawia się problem to zwyczajnie go ignoruje co ma tragiczne skutki. podsumowując- lekarka nastawiona tylko na zarobek, zero powołania! NIE POLECAM!!!

Uwazam, ze jest to lekarka glownie nastawiona na kase! Po 1. mimo, ze karte pacjenta ma przed nosem trzeba ja poprawiac i przypominac o badaniach ktore warto zlecic przy ciazy. Wizyty umawiala (podczas ciazy) srednio co 2-3 tygodnie. Polozne przed porodem rozkladajac moja karte ciazy skladajaca sie z 2 kart zlapaly sie za glowe i podejrzliwie pytaly czy w ciazy mialam jakies problemy. odpowiedz "nie" wydawala sie malo wiarygodna... Po 2. czeste wizyty skumulowaly praktycznie 2krotnie wieksze wydatki na prowadzenie ciazy przez lekarza niz standardowo. Po 3. nie ma dobrego oka do USG a najgorsze jest to, ze robiac to badanie "mysli na glos" co sprawia ze mloda mama zamiast spokojna ma w glowie mnostwo pytan i obaw i wychodzi rozdygotana. Ja kazde jej USG konfrontowalam z innym lekarzem. Nie polecam stanowczo!

Miła i uprzejma jednak braku kompetencji, dokładności to nie wynagradza. Po głebszym zastanowieniu Panią doktor chyba gubi rutyna.

Madra emanująca spokojem , nie śpiesząca się.Wszędzie ma znakomitą opinię -słyszałam same dobre opinie ,trochę długo sie czeka na wizytę odległe terminy zapisów

Wybitna lekarka o gołębim sercu i cierpliwosci dzięki Pani Doktor mam piękne blizniaki i tak się nie odwdzięczę warto było zaufać

lekarz super moja ciąża była zagrożona pani doktor zajeła się mną wszystko zawsze wyjaśniała ,jak była taka potrzeba przyjmowała mnie nawet o 22 (w dniu wolnym)bez problemu przyjechała do porodu ,z czystym sumieniem polecę doktor Pinkas każdej dziewczynie jedyny minus to to że wizyta jest prywatna i niestety badania też ale warto