mgr Katarzyna Planicka-Sroga

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Ja niestety nie jestem zadowolona z efektywności pracy tej Pani. Przede wszystkim jest niepunktualna co do umówionych godzin wizyty natomiast trzeba odbierać dziecko wcześniej niż powinna trwać wizyta. Pomimo że jest dla dzieci przyjemna czasem mam wrażenie że się za bardzo "cacka", przyjmuje kilkoro dzieci na raz więc uważam że nie poświęca wystarczająco czasu każdemu z dzieci.Wizyty odbywają się 2 razy w miesiącu i jeszcze w niepełnym wymiarze (zaznaczam że nie są to wizyty prywatne być może dlatego tak podchodzi do sprawy?)Prywatny koszt wizyty u tej Pani wynosi 60zł czyli ...

Ja niestety nie jestem zadowolona z efektywności pracy tej Pani.
Przede wszystkim jest niepunktualna co do umówionych godzin wizyty natomiast trzeba odbierać dziecko wcześniej niż powinna trwać wizyta. Pomimo że jest dla dzieci przyjemna czasem mam wrażenie że się za bardzo "cacka", przyjmuje kilkoro dzieci na raz więc uważam że nie poświęca wystarczająco czasu każdemu z dzieci.Wizyty odbywają się 2 razy w miesiącu i jeszcze w niepełnym wymiarze (zaznaczam że nie są to wizyty prywatne być może dlatego tak podchodzi do sprawy?)Prywatny koszt wizyty u tej Pani wynosi 60zł czyli Pani się ceni...

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Kasi. Byłem trochę zrażony do tej profesji, gdyż chodziłem z dzieckiem do poradni NFZ przez dwa lata i bez jakichkolwiek efektów!! A co najgorsze, wciąż słyszałem, że to nasza wina, że dziecko nie robi postępów!! Dzięki temu, że Pani Kasie zajęła się moim dzieckiem, już od pierwszego spotkania wada mojego dziecka ruszyła z miejsca, a nasz syn nie może się doczekać kolejnej wizyty. To nas najbardziej cieszy. Polecam!!!

Wspaniała kobieta, bardzo dobre podejście do dziecka. Co mnie miło zaskoczyło ? Wizyta nie kończy się po określonym czasie, bo z każdym problem można również dzwonić do Pani mgr i otrzymać poradę w ramach terapii.

pierwszy raz w życiu widziałam tak kompetentnom osobę i tak oddaną pracy, podejście do dziecka również niespotykane, sama chciałabym mieć tyle cierpliwości i zrozumienia. To cudowna osoba i doskonała specjalistka. Dziękuję

To cudowna osoba i doskonała specjalistka. Dziękuję

Pani mgr jest Aniołem ma niezwykły dar obcowania z dzieckiem jej zaangażowanie dalece wykracza po za oczekiwania rodzica

Ta Pani ma wspaniałe podejście do dziecka, po kilku chwilach dziecko zaczyna pracować, bawić się co doprowadziło szybko do bardzo dobrej wymowy przez moje dziecko