Psycholog, terapeuta i pedagog. Ostatnio uzyskana specjalizacja z psychodietetyki. Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, wcześniej-Pedagogiki i Psychologii Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku. Aktualnie poszerza swoją wiedzę na studiach podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym-Seksuologia Kliniczna. Ukończone szkolenie Solution Focused Brief Therapy, liczne kursy i szkolenia.
W Gabinecie ADIUTUS nieprzerwanie od 12 lat zajmuje się poradnictwem psychologiczno-pedagogicznym, indywidualnymi treningami rozwoju osobistego i asertywności. Również każdą formą pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla młodzieży i osób dorosłych w kryzysach., DDA, DDD, Borderline. Obecnie proponuje głownie konsultacje online (WhatsApp, Skype, Messenger, Telegram ).
Psychoterapy in English also available.

Jest to osoba życzliwa, otwarta i profesjonalnie podchodząca do pacjenta.

Jest to osoba życzliwa, otwarta i profesjonalnie podchodząca do pacjenta.

Bardzo pomocna,życzliwa osoba, widać, że zna się na tym, co robi .Polecam!

Bardzo pomocna,życzliwa osoba, widać, że zna się na tym, co robi .Polecam!

Wspaniała osoba, kompetentna i rzetelna.Prawdziwe odkrycie w mojej trudnej drodze od psychologa do psychologa! Jestem w trakcie terapii, więc nie zapeszam, ale już dziękuję:-)