dr Katarzyna Seweryn-Serkis

Lekarz, który budzi zaufanie. Kompetentna, cierpliwa, bardzo miła. Starannie wyjaśnia i tłumaczy diagnozy czy zalecenia. Robi jak nalepsze wrażenie jako szef oddziału ginekologiczno-położniczego. Będę polecać z całą pewnością jej profesjonalizm i fajne podejście..

Nie znam słów, aby wyrazić swoją wdzięczność ... Dziękuję Pani doktor za operację, za trafne diagnozy , za poświęcony czas , za dobre serce. Wdzięczna pacjentka...

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Miła, delikatna, profesionalna. Troszczy się o pacjentki. Polecam.

Pani Dr to wzór do naśladowania dla innych lekarzy. Wspaniały fachowiec a do tego miła, sympatyczna, uprzejma, dokładnie tłumacząca przebieg choroby. Oby takich więcej!!!!

Pani Katarzyna spełniła moje oczekiwania. Prowadziła moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona z jej opieki lekarskiej. Teraz mam ślicznego synka. Polecam

Trafiłam do Pani dr po zapoznaniu się z opiniami z tej strony i nie żałuję!!! Wspaniała kobieta, doskonały lekarz! Doskonale tłumaczy wszystkie problemy, dokładnie zapoznaje się z historią choroby. Służy pomocą. Takich lekarzy ze świecą szukać.

Pani doktor to najfajniejszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam ! Byłam już u wielu ginekologów ze względu na moje problemy zdrowotne, ale nigdy nie spotkałam się z taką fachowością, kompetencją a przy tym uprzejmością i zainteresowaniem pacjentką. Gorąco polecam, to człowiek z sercem na dłoni :)

BARDZO DOBRY FACHOWIEC, DODATKOWO SERDECZNA I MIŁA

BARDZO DOBRY FACHOWIEC, DODATKOWO SERDECZNA I MIŁA

Szczerze polecam. Pani Doktor ujęła mnie swoim profesjonalnym, rzetelnym podejściem do mojej osoby i problemu. Bardzo delikatnie przeprowadza badanie - wizyta bezstresowa, miła atmosfera.Po zleconych dodatkowych badaniach mój problem został rozwiązany. Kompetentna, fachowa i uprzejma. Specjalista na najwyższym poziomie.

Prawdziwa lekarka z powołania, dzięki niej mam dziś ślicznego zdrowego chłopczyka. Chodziłam do innych ginekologów ale żaden nie zdiagnozował u mnie przyczyny moich dolegliwości, podchodzili do mnie standardowo, raczej leczyli objawy i nie poczynili żadnych starań aby dojść do sedna mojego problemu. Pani Kasia już podczas pierwszej wizyty fachowo zajęła się moim problemem, zleciła odpowiednie badania i szybko okazało się co jest przyczyną moich dolegliwości...dopiero wtedy rozpoczęłam prawidłowe leczenie i dziś jestem mamą wesołego dwuletniego urwisa. Gorąco polecam Panią Kasie, właściwa osoba na właściwym miejscu.