dr n. med. Katarzyna Sokalskadr n. med. Katarzyna Sokalska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Katarzyna Sokalska

Chirurg stomatolog

U Pani Doktor leczę się kilka lat, a za moją namową również kilka osób z bliskiej rodziny. Leczenie na najwyższym poziomie, a na dodatek w miłej atmosferze. Polecam!!!

Pani Doktor jest rewelacyjna, uratowała mi zęba którego inni lekarze chcieli usunąć. Leczymy się z rodziną u niej od lat. Od pewnego czasu w nowym gabinecie , gdzie komfort leczenia jest jeszcze większy.Polecam

Jesteśmy ogólnie rodzinnie( ja, żona i dzieciaki) pacjentami poradni. U doktor ja robiłem sobie implanty , a potem krony porcelanowe. Leczenie wyszło naprawdę bajecznie, nie zdawałem sobie sprawy że zęby mają taki wpływ na wygląd twarzy. Warto w to inwestować!!! polecam takie leczenie i doktor