Lekarze Chirurg stomatolog Łódź

- 1058
Średnia ocen: 5,0/5
Serdecznie polecam panią doktor wszystkim. delikatnie przeprowadza każde badanie i leczy skutecznie
Opinia dodana przez: Anonim
 Chirurg ogólny
                    dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

liczba opinii: 4

Średnia ocen: 5,0/5
U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita
 Stomatolog dziecięcy
                    lek. stom. Katarzyna Reczyńska - Chrzanowska

lek. stom. Katarzyna Reczyńska - Chrzanowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 2

Średnia ocen: 5,0/5
Profesjonalana obsługa zęby pasują jak ulał
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Doktorek naprawdę bardzo cierpliwy i wyrozumiały zna się na tym co wykonuje. Ząbki wyleczone a budżet domowy zbytnio nie ucierpiał.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Dr Łaszkiewicz to najlepszy specjalista u jakiego byłam. Świetny specjalista, ogromna wiedza, wszystko elegancko mi wytłumaczył i pomógł zdobyć piękny uśmiech. Jest bardzo miły i polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Ola Strzyzewska
Średnia ocen: 5,0/5
Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)
Opinia dodana przez: Anna
Średnia ocen: 4,9/5
Byłam u Doktora kiedy zaczęłam martwić się o moje hemoroidy. Niesamowite podejście do pacjenta, poświęcił czas na wytłumaczenie mi tego czego zwyczajnie potwornie się wstydziłam. Pomógł, wyleczył i odmienił życie. Polecam Doktora z całego serducha.
Opinia dodana przez: Gosia
 Chirurg ogólny
                    dr n. med. Jacek Jan Waligóra

dr n. med. Jacek Jan Waligóra

Chirurg ogólny, Proktolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 6

Średnia ocen: 4,9/5
Świetny fachowiec. Trafiłem do szpitala z ostrym zapaleniem pęcherzyka żółciowego. Już od samego początku Dr. Waligóra interesował się przebiegiem mojej choroby. Mimo że podczas zabiegu laparaskopi okazało się że w pęcherzyku jest duży ropień, to Pan Doktor poradził sobie z tym bez większych problemów. Po zabiegu przyszedł do mnie, opowiedział mi przebieg zabiegu i udzielił wskazówek co do dalszej rehabilitacji. Jest fachowiec w dziedzinie chirurgii z dobrym podejściem i kontaktem ...
Opinia dodana przez: Przemek
Średnia ocen: 4,8/5
W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Średnia ocen: 4,8/5
Najlepsza na świecie ♡ Panicznie boję się dentysty ale wizyty u Pani Doktor są w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Na pewno nie zmienia Pani Doktor na żadnego innego dentyste! Gorąco polecam ;)
Opinia dodana przez: Magda
Średnia ocen: 4,5/5
Do Pana Profesora Pawła Szychty trafiłam około półtora roku temu. Miałam obustronny przerost piersi. Pan Profesor po konsultacji i szczegółowym badaniu zakwalifikował mnie do operacji zmniejszenia piersi z jednoczesnym podniesieniem. Operacja odbyła się bardzo szybko w Łodzi w Centrum Zdrowia Matki Polki. Wszystko odbyło się bez komplikacji, jedynym problem ze strony mojego organizmu była mała krzepliwość krwi, czego nie wykazały wcześniejsze badania. Po operacji i niedługim pobycie w szpitalu Pan ...
Opinia dodana przez: aleksandra
Średnia ocen: 4,4/5
Pozostawiony kawałek tłuszczaka, nie został usunięty w całości przez p. Koptasa chirurga. Widział doktor wynik badania rezonansu, opis, podana lokalizacja, wielkość, płyta z rezonansem. Przykro że w ogóle podjął się zabiegu, jak taki jest skutek. Mam teraz kłopot, miejsce po zabiegu boli, blizna i następny zabieg i kolejna blizna na karku przede mną. Kolejne badania, koszty, które ponoszę. Pora najwyższa zastanowić Się proszę Pana czasem nad tym, co się robi ...
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,2/5
Wspaniały i kompetentny lekarz.Bardzo szybko zajął się moim tętniakiem na aorcie brzusznej ,szybka udana operacja.Już rok minął po operacji,byłem u lekarza na konsultacji zlecił mi badanie angio-KT aorty brzusznej i tętnic kończyn dolnych. Na wizycie z wynikami stwierdził ,że wszystko jest dobrze.Jestem bardzo zadowolony z prowadzonego leczenia. Nadal będę pod kontrolą tego lekarza .Polecam tego lekarza bez żadnych obaw. Bardzo dziękuję Panu dr. Kotali za leczenie mnie.
Opinia dodana przez: Włodek Trzeciak
 Stomatolog
                    dr n. med. Jarosław Cynkier

dr n. med. Jarosław Cynkier

Stomatolog, Chirurg stomatolog

liczba opinii: 20

Średnia ocen: 5,0/5
Na co dzień mieszkam w Norwegii, ale z powodu panujących tam cen, zdecydowałam się znaleźć specjalistę od implantów i protetyki u nas w kraju i muszę powiedzieć, że nie żałuję!! Doktor od początku zrobił na mnie dobre wrażenie, bardzo kulturalny i serdeczny, budzi zaufanie, a za efekt końcowy chylę czoła! Mam most na implantach i kilka koron, estetyka na najwyższym poziomie, świetne dopasowanie kolorystyczne, wszystko wygląda bardzo naturalnie, za co ...
Opinia dodana przez: Joanna Dowborczyk
Średnia ocen: 5,0/5
2 grudnia mialam zabieg blefoplastyke powiek,jestem bardzo zadowolona zabiegu . Zabieg byl bezbolesny jak i po zabiegu żadnej komplikacji oraz żadnych siniaków nie było. Polecam doktora z całego serca i cieszę się że mimo 5 lat szukałam, do którego doktora się wybiorę, wybrałam Pana doktora. Jestem nareszcie szczęśliwa .
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Danuta Kovger

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

liczba opinii: 11

Średnia ocen: 5,0/5
Fantastyczny lekarz, polecam wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bardzo fachowe porady i miła atmosfera.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Świetny lekarz, 100% profesjonalizmu. Pani Doktor jest niezwykle zaangażowana w pracę, troszczy się o swoich pacjentów jak o bliskie osoby. Do tego jest bardzo delikatna, tłumaczy co robi, u niej na fotelu nie sposób się bać. Mam pełne zaufanie do wiedzy Pani Doktor, umiała pomóc w sytuacjach gdy inni dentyści rozkladali ręce. Gorąco ją wszystkim polecam!
Opinia dodana przez: Izabela
Średnia ocen: 5,0/5
Moja historia jest krótka. Po zdiagnozowaniu przepukliny pachwinowej umówiłem się na wykonanie zabiegu w Centrum All-Med. W Centrum zgłosiłem się w piątek ok. 17 i po przejściu procedury wstępnej około godz. 19 leżałem już na stole operacyjnym. Zabieg laparoskopowy z kamerką w pełnym znieczuleniu trwał godzinę, operator - dr Jacek Cywiński. Po wybudzeniu w pokoju otrzymałem kroplówkę, a po pewnym czasie zastrzyk na sen. Sen w miarę spokojny, chociaż bez ...
Opinia dodana przez: Czesław
Średnia ocen: 5,0/5
Przychodzę od lat ze swoimi dziećmi. Pani doktor jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Dzieciaki ja uwielbiają
Opinia dodana przez: Przemyslaw
Średnia ocen: 5,0/5
Pełen profesjonalizm pod każdym względem!!! Ogromna wiedza, praca na nowoczesnych urządzeniach stomatologicznych, świetna higiena pracy. Lekarz od zadań specjalnych.Polecam Foxmed Tomaszów Maz.
Opinia dodana przez: Sylwia


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat