lekarz Katarzyna Sokołowska

Ginekolog

Bardzo miła Pani Doktor. Wcześniej kilka razy odwiedzałam innego lekarza ginekologa, ale teraz zobaczyłam, że wizyta może być przyjemna. Podejście podczas badań bardzo troskliwe, dokładne i dociekliwe. Wyposażenie gabinetu w pełni profesjonalne wraz z klimatyzacją, więc nie ma obaw, że będzie wstyd rozebrać sie spoconą. Podejście do pacjentek bardzo pozytywne i w miłej atmosferze. Po ilości pacjentek w poczekalni, można łatwo wywnioskować, że Pani Doktor, cieszy się dużym zaufaniem i zna się na rzeczy. Polecam wszystkim, szczególnie będąc w ciąży. Można spać spokojnie w oczekiwaniu na dziecko.

CUDOWNY LEKARZ, DOSWIADCZONY . ZAUFANY MADRY! POLECAM WSZYSTKIM PANIOM PANIA DOKTOR!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Milicz"?

Dawid Wiśniewski

Polskie Centrum Zdrowia OT Wrocław - Śródmieście Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Sienkiewicza 58/60
50-349 Wrocław