Ginekolog Milicz

1 Maja 2
56-300 Milicz

CUDOWNY LEKARZ, DOSWIADCZONY . ZAUFANY MADRY! POLECAM WSZYSTKIM PANIOM PANIA DOKTOR!!!

Gabinet Lekarski

Milicz

Polecam tego lekarza! Wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć,to co chce się wiedzieć. Miły,uprzejmy. Prowadzi moją ciąże i jestem zadowolona! POLECAM!

Opinia dodana przez: Angel22

dr Tomasz Wołyniak

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Milicz

Super lekarz prowadził moje dwie ciąże i jest bardzo zadowolona :)) Prawdziwy lekarz z powołania. W szpitalu zajmuje sie wszystkimi pacjętkami z uśmiechem na twarzy. Jest miły i serdeczny. Polecam wszystkim :)))

Kościuszki 45a lok. 5
56-300 Milicz

O tym lekarzu mówiono różnie, ja mogę powiedzieć jedno - lekarz z Krotoszyna o nazwisku Kryszkiewicz powiedział mi, że nie jestem w ciąży i się pomylił. W ciąży byłam, a wykrył ją dopiero lekarz z Milicza o nazwisku Stojecki. Mogłam od razu udać się do niego.

lekarz Bartosz Adamiec

Ginekolog położnik, Ginekolog