lekarz Katarzyna Stawasz-Kępa

3,7

Bardzo fajna pani doktor, każdemu poswięca czas i uwagę, nie trzeba sie prosić o skierowania na badania. Polecam

Fantastyczna pani doktor. Pomimo młodego wieku bardzo rozległą wiedza. Wizyta bardzo przyjemna. Oprócz diagnozy zwykłego przeziębienia pani doktor skierowała mnie również na dodatkowe badania. Wystawiła też skierowanie do lekarza specjalisty o które prosiłam. Bardzo ładny charakter pisma dzięki czemu bez problemu można odczytać dawkowanie leków. Bardzo gorąco polecam.

Pani doktor mogłaby się dwa razy zastanowić nim coś powie ponieważ niewysłuchując do końca co ma rodzina pacjenta do powiedzenia pozwoliła sobie na niestosowny komentarz na temat rzekomego źródła choroby pacjenta.