lekarz Katarzyna Stawasz-Kępa

Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad dwóch lat i jestem całkowicie przekonana, ż jest bardzo dobrym specjalistą

Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Wnikliwa, uprzejma, mimo ograniczeń POZ, ma czas by spokojnie porozmawiać z pacjentami, dokładnie o wszystko wypytać. Mam duże zaufanie do Jej kompetencji. I jest też miłym człowiekiem, co ważne w relacji z chorymi osobami.

Pani Doktor jest osobą zdecydowanie godną polecenia. Jest lekarzem o dużych kompetencjach. Wizyta przebiega zawsze w bardzo dobrej, przyjaznej atmosferze. Diagnozy są trafne a przebieg leczenia wyjaśniony jasno i precyzyjnie. Pani Doktor znajduje czas na wysłuchanie wątpliwości, przeprowadza szczegółowy wywiad i na jego podstawie podejmuje właściwe decyzje co do leczenia. Oceniam pracę Doktor Stawasz- Kępy bardzo wysoko pod każdym względem.

Miła, z odpowiednim podejściem do pacjenta, z wypisaniem skierowań do odpowiednich specjalistów nie było problemu, odpowiednie przepisanie lekarstw ( nie na zasadzie królika doświadczalnego) pełny profesjonalizm. Gorąco polecam.

Pani doktor bardzo trafnie zdiagnozowała stan zapalny uchyłków jelita grubego, co potwierdziło badanie USG. Przepisany antybiotyk, w przeciągu 3 dni, wyleczył stan zapalny.

Bardzo fajna pani doktor, każdemu poswięca czas i uwagę, nie trzeba sie prosić o skierowania na badania. Polecam

Fantastyczna pani doktor. Pomimo młodego wieku bardzo rozległą wiedza. Wizyta bardzo przyjemna. Oprócz diagnozy zwykłego przeziębienia pani doktor skierowała mnie również na dodatkowe badania. Wystawiła też skierowanie do lekarza specjalisty o które prosiłam. Bardzo ładny charakter pisma dzięki czemu bez problemu można odczytać dawkowanie leków. Bardzo gorąco polecam.

Pani doktor mogłaby się dwa razy zastanowić nim coś powie ponieważ niewysłuchując do końca co ma rodzina pacjenta do powiedzenia pozwoliła sobie na niestosowny komentarz na temat rzekomego źródła choroby pacjenta.