dr n. med. Katarzyna Strojny

Rewelacyjna lekarka. Pomogła mizajsc w ciaze mimo ze inni doradzali in vitro jako jedyna metode. Wspaniała opieka podczas ciazy i po.

Cudowna pani doktor. Jest moim "codziennym" ginekologiem, prowadziła moją ciążę. Zawsze pogodna, uśmiechnięta, z profesjonalnym podejściem do pacjentki, wyczerpująco odpowiada na pytania, informuje. Polecam zdecydowanie

a ja mam pytanie, czy publiczna przychodnia, w ktorej przyjmuje p. doktor miesci sie w tym samym miejscu co gabinet prywatny. szukam szukam i znalezc nie moge. i dzwonie dzwonie i dodzwonic sie nie moge :) dzieki za pomoc

Jest super...:)Zawsze mozna na nia liczyc

Jest super...:)Zawsze mozna na nia liczyc

Od 5 lat jest moim ginekologiem, od 3 miesięcy prowadzi moją ciążę. W 6 tygodniu dostałam nagłego plamienia, bardzo się przestraszyłam i poszłam z mężem do doktor, przyjęła mnie bez numerka, wyjaśniła rzeczowo wszelkie wątpliwości. Jest bardzo ciepła, wzbudza zaufanie, a co najwazniejsze kompetentna. W tej chwili moje maleństwo ma się dobrze :-)

Zanim odwiedziłam gabinet Pani doktor, najpierw czytałam opinie na tej stronie, to one przekonały mnie by tam pójśc - powiem jedno: te wszystie opinie to prawda, przekonałam się na sobie. Wreszcie znalazłam lekarza ginekologa, któremu zaufałam. Pani doktor jest niezwykle kompetentna, dociekliwa, sympatyczna, cierpliwa i delikatna, przy niej pacjentka nie czuje sie skrepowana. O wszystko można zapytać, i milion razy sie upewniać. Już poleciłam tego lekarza moim znajomym.

Szkoda, że tak ciężko się do Niej dostać :(

Szkoda, że tak ciężko się do Niej dostać :(

Jestem pacjentką dr. Strojny jakies dwa lata i tak juz pewnie zostanie :) To niesamowicie życzliwa i przyjemna kobieta. Fachowa w każdym calu, na pewno nie minęła się z powołaniem. Jeśli dzieje się coś niepokojącego przyjmie nawet bez numerka. Wcale nie dziwię się, że tak długo czekamy na wizyty :) mimo, że bywa to uciążliwe. Mam nadzieje, że niedługo będzie prowadziła moją ciąże :) Bardzo ale to bardzo polecam :) Lilia

Bardzo polecam! Jeśli skala byłaby 6-punktowa dałabym 6! Profesjonalistka, bardzo ciepłe podejście do pacjentki. Potrafi wytłumaczyć wątpliwości, uspokoić pacjentkę.Polecam -szczególnie paniom w ciąży. Pani dr. jest troskliwa i opiekuńcza.Jedyny mankament to czekanie na wizytę. Wizyty prywatne są umawiane na 18:00, wszystkie pacjentki na jedną godzinę, trzeba czekać w kolejce.

Super lekarz,z pełną odpowiedzialnością polecam.

Super lekarz,z pełną odpowiedzialnością polecam.