lek. med. Katarzyna Szymczak

Pediatra, Lekarz sportowy dzieci

Pani doktor jest bardzo sympatyczna, dzieci ją lubią i chcą do niej wracać. Kiedyś moje dzieci nie lubiły chodzić do lekarza a teraz robią to z przyjemnością. Przychodnia jest bardzo ładna, jest kącik dla dzieci z zabawkami i książeczkami, a na ścianach wiszą obrazki z pluszowymi misiami. Naprawdę polecam.

Kompetentna z ogromną wiedzą ale przede wszystkim ludzka i zaangażowana w sprawy chorobowe swojego pacjenta. Od 2 lat chodzę do Pani Doktor z córką i jestem bardzo zadowolona, bo diagnozy są stawiane bardzo trafnie z o gromną intuicją i wyczuciem. Polecam - Pani Kasia Szymczak przyjmuje także w Polmedzie w Starogardzie Gdańskim. Po każdej wizycie odzyskuję na nowo wiarę w ludzi, w tym przypadku lekarzy.

bardzo dobry pediatra, skromna nie jest może elegancka i wypacykowana jak dr bałanda a tak samo madra i skuteczna, polecam.

bardzo dobry pediatra, skromna nie jest może elegancka i wypacykowana jak
dr bałanda a tak samo madra i skuteczna, polecam.

Jak macie problem z dzieckiem to jedżcie do tej doktor.Jest rewelacyjna, wszystko dobrze wytłumaczy, a jak nie wie ,to zleci badania.Po pół roku chodzenia do lekarzy znalazła u mojego synka lamblie i problemy z jedzeniem się skończyły!Polecam!

trafna diagnoza duza wiedza polecam odwiedzic

trafna diagnoza duza wiedza polecam odwiedzic

wyjatkowa osoba i wspaniala pani doktor. szczegolnie dla dzieci. mamy synka i on tez ja bardzo lubi