Pediatra Pruszcz Gdański

dr n. med. Bogusław Karpowicz

Nefrolog, Pediatra

wizyta już od 150
U tego lekarza byliśmy kilka razy z dzieckiem ze skierowaniem z NFZ. W połowie drugiej już wizyty lekarz oświadczył iż najlepiej jak przyjedziemy do jego prywatnego gabinetu, który mieści się w Trójmieście (125 km od naszego miejsca zamieszkania) i dał nam swoją wizytówkę. Miły, ale wyrachowany lekarz, który kasuje wypłatę z NFZ i niezbyt się przykłada do leczenia, a przy tej okazji nagania sobie pacjentów do swojego prywatnego gabinetu. Natychmiast ...
Opinia dodana przez: Mariano

lekarz Bożena Nowak-Zając

Pogodna 1
83-000 Pruszcz Gdański

Po przeczytaniu tych opinii jestem w szoku.Leczyłam swoją ciężko chorą córkę (ciężka postać mózgowego porażenia dziecięcego) przez wiele lat najpierw u mamy dr.Zając a potem u niej samej.Jestem zaskoczona takimi opiniami.Mimo wielu chorób i dolegliwości u córki zawsze mogłam liczyć na pomoc - w świątek, piątek czy niedzielę.Dojeżdżałam z Sopotu a potem z Gdańska.Nigdy nie odmówiła pomocy.Odchodziła dosłownie od garnków.Zawsze szczegółowo badała moje dziecko, przepisywała skuteczne leki.Dziś moja córka ma ...

dr n. med. Beata Sztangierska

Diabetolog, Pediatra

wizyta już od 100
Pani doktor rewelacyjna. Zawsze ma czas dla pacjenta, na wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Doradzi, szczerze interesuje się pacjentem. Dociekliwa, szczera, uczciwa. Mam do niej pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. med. Katarzyna Szymczak

Pediatra, Lekarz sportowy dzieci

wizyta już od 100
Pani doktor jest bardzo sympatyczna, dzieci ją lubią i chcą do niej wracać. Kiedyś moje dzieci nie lubiły chodzić do lekarza a teraz robią to z przyjemnością. Przychodnia jest bardzo ładna, jest kącik dla dzieci z zabawkami i książeczkami, a na ścianach wiszą obrazki z pluszowymi misiami. Naprawdę polecam.

lekarz Katarzyna Kowalik-Kufel

ul. Sosnowa 30
83-010 Pruszcz Gdański

Jeden z najlepszych pediatrów, do którego chodziliśmy. Niestety po zmianie miejsca zamieszkania nie trafiliśmy na tak cudownego pediatrę. Polecam Panią doktor w 100%. Lekarz z powołania. Zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, życzliwa. Zawsze stawia trafne diagnozy. Nie przepisuje antybiotyków od tak sobie - to ostateczność. Moje dzieci ją uwielbiają. Nigdy nie czułam, że doktor się spieszy. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę :-) Wiktoria i Dawid
Opinia dodana przez: Sylwia

Henryk Lemczak

Internista, Pediatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

83-000 Pruszcz Gdański

Bardzo sympatyczny pan doktor. Dobrze leczy, ma dobry kontak z dziecmi, lekarz godny polecenia :-) v
Opinia dodana przez: ola

dr n. med. Eliza Wasilewska

Alergolog, Pediatra

wizyta już od 100
Chciałabym się z panią skontaktować ale nie mam jak ponieważ ostatnio byłam na wizycie we wrześniu i przyjmowała pani w klinice laifemedical w Gdańsku ..a potrzebuje jak najszybszego kontaktu czy ktoś by mógłby mnie poratować nr telefonu do pani doktor? Była bym wdzięczna z góry dziękuję .
Opinia dodana przez: Monika Zasada

lekarz Dominik Świętoń

Przychodnia Specjalistyczna Medivec
ulica Chopina 19/11
83-000 Pruszcz Gdański

bardzo dobry lekarz, w moim długim już życiu bardzo rzadko taki się zdarzał. Uprzejmy, dokładny, nawiązujący kontakt z pacjentem i dający mądre zalecenia i rady. Czuć że kocha swoją pracę i lubi ludzi. Szczerze polecam, oby był w Pruszczu jak najdłużej, wiem że inni pacjenci bardzo Pana Doktora Świętonia chwalą. Jest za co.
Opinia dodana przez: halina

lekarz Maria Żywicka