dr n. med. Katarzyna Ziora

2,7
2,7
3,3
2,6

Pani Doktor nie udziela informacjii na temat wyników, zawsze przychodziła mówiąc, że wszystko jest w porządku.Poświęca mało czaso dla pacjentów.

Nie polecam jeszcze zaden lekarz nie potraktował mnie tak lekceważąco jak pani profesor chyba zapomniała jak brzmi przysiega Hipokratesa

Bylam w gabinecie jakies 3 miesiace temu .To po prostu tragedia . Sprzetu do badan zadnego . Pani doktor zero uprzejmosci i zainteresowania . Mialam wrazenie ze ciagle mnie pogania . Bez badan przepisala leki dziecku . Nawet moja corka powiedziala ze juz wie czemu pierwsza wizyta kosztuje 200 zl a druga 150 , bo na druga juz nikt nie przychodzi . Nie polecam . Stracone pieniadze teraz czekam juz trzy miesiace na wizyte gdzie indziej mam nadzieje ze bedzie lepiej .

W gabinecie nie ma nic poza starą wagą. Nie potrafi odpowiedzieć na pytania. Poswieca max.5 min. na pacjenta. Gdy poprosilam o dodatkowe badania typu usg powiedziała " jak chcecie to zróbcie". Karty " prowadzi" na kartkach z zeszytu w których wpisuje tylko wyniki tsh i cholesterolu bo tylko to sprawdza na wizycie. Żałosne.

Tragedia- Od urodzenia chodziliśmy prywatnie do tej pani doktor z córką gdyż urodziła sie z niedoczynnością tarczycy-obecnie jest wyleczona ale, wizyty trwały po 4 min, na moje pytania odpowiadałą zdawkowo, tak jak by mi łaske ta Pani robiła. Postanowiłam zmienic lekarza na jej koleżankę z Kliniki w Zabrzu wolę dojeżdżać te 80 km niż życ w niepewności a przecież to moje dziecko i oczekuję odpowiedzi na nurtujące matke pytania. Nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Gliwice"?

szpital wojskowy
Z.Starego