lekarz Kazimiera Całus-Oleksik

Bardzo dobry lekarz! Godny polecenia. Uprzejma i kompetentna osoba, która potrafi wszystko sensownie wytłumaczyć i dobrze doradzić. Daję 5 i polecam :D

Bardzo dobry lekarz. Jestem od wielu lat pacjentką. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Jest miła i kompetentna. Jedynie brak nowoczesnego sprzętu w przychodni.

Bardzo dobry, kompetentny ginekolog. Traktuje swoje pacjentki podmiotowo, jasno wszystko tłumaczy. Póki co jestem bardzo zadowolona.

Prawdziwy lekarz z powołania , kompetętna i troskliwa .Pomimo kąplikacji z ciążą , dzięki Pani doktor urodziłam zdrowego synka . Bardzo wdzięczna Grażyna Sawicka z rodziną !!!

bylam u pani dr 3 razy i jestem zadowolona

bylam u pani dr 3 razy i jestem zadowolona

kolejny raz zawiodłam sie na kobiecie ginekologu. Nastepny raz pójdę na pewno do mężczyzny