lekarz Kazimierz Kawecki

Internista

Bardzo kompetentny lekarz. Tworzy serdeczną atmosferę podczas badań. Zainteresowany postępami leczenia pacjenta. Bardzo osobiste, pełne kultury podejście do pacjenta.

Pan Doktor to wspaniały człowiek i lekarz, godny polecenia. Bardzo kompetentny, stawia diagnozy trafne w 100%. Wiek pacjenta nie ma żadnego znaczenia, w równym stopniu traktuje tych młodszych jak i tych starszych pacjentów /85 lat/. Jest człowiekiem i lekarzem wielkiego serca, kojarzy mi się z doktorem Judymem z Ludzi Bezdomnych za swoja ogromną pracowitość i ofiarność. Bardzo kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Opinię tę piszę w dowód wdzięczności za opiekę nad moim ojcem /85lat/. Polecam tego lekarza wszystkim, najlepszy internista w Lubaniu.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Jest uprzejmy.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Jest uprzejmy.

Wciąż poszukujesz "Internista Lubań"?

Praktyka Lekarska
Kazimierza Wielkiego 11

Armii Krajowej 7a/3
58-800 Lubań

Praktyka Lekarska "Twój Lekarz" s.c.
ulica Okrzei 6
59-800 Lubań
Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej z siedzibą w Lubaniu
Wojska Polskiego 2
59-800 Lubań
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12