lekarz Kazimierz Łączka

Pulmonolog, Pediatra

znalazł czas na to żeby przyjąć dziecko na konsultację mimo pełnionego dyżuru. Gdybym posłuchała poprzednika to nie wiem co by z dzieckiem było. Solidny, miły kompetentny

Nie polecam nawet na katar przepisuje antybiotyki i to silne mojemu dziecku po 5 latach takiego leczenia nic innego nie pomaga a czasem dochodzą zastrzyki,zamiast zajmowac sie dziecmi przyjmuje dorosłych chociaż ci moga isc do internisty!!!!Nie tlumaczy na co dziecko jest chore,gdy pytam o cos zbywa mnie czas na zmiane lekarza i to natychmiast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dr antybiotyk wybierając się do niego nic innego jeszcze nie przepisał ani mi ani całej mojej rodzinie a leczyłam się u niego od urodzenia ale ma bardzo dobre podejście do dzieci

Dr Łączka leczył mnie, moich kolegów i koleżanki, a dziś leczy nasze dzieci. Super człowiek, dobry pediatra. Przechodziliśmy przez różne reformy, różne papierkologie i nigdy nie było problemu ze skierowaniem, badaniem, leczeniem czy L4.

Najgorszy lekarz i człowiek jakiego kiedykolwiek spotkałam. Traktuje pacjenta jak idiotę, łamie totalnie zasady ETYKI LEKARSKIEJ. Woli opowiadać anegdoty i własne problemy zdrowotne zamiast wysłuchać i zbadać pacjenta. Zwykły prostak i prymityw... Nie ma słów by opisać zachowanie i postępowanie tego Pana

lekarz godny polecenia miły,sympatyczny,wyleczył mojego syna z ciężkim zapaleniem płuc polecam

moge zdecydowanie stwierdzic ze niejednokrotnie dr łaczka dokonał cudu leczac cała moja rodzine.Maz jak i moje curuchny leczane sa w miare moizliwosci u teo iz specjalisty.Za kazdym razem jest w stu procentach prawidłowa diagnoza.Lekarz z powołania.

Bardzo dobry lekarz. polecam każdemu. nie ma żadnego problemu z wypisaniem skierowania na badanie.

bardzo dobry lekarz,sympatyczny konkretny

bardzo dobry lekarz,sympatyczny konkretny

przepisał nieodpowiedni antybiotyk dla malego dziecka ( ordynator stwierdził za silny antybiotyk ,dla noworodka );/;/..... w konsekwencji dziecko znalazlo sie na OIOM