lek. dent. Kazimierz Mruszczyk

Baaardzo fachowych lekarz. Leczy uśmiech... Robiłam koronę, wyszła cudownie. Wpasowała się idealnie w pozostałe moje perełki. Polecam !

Polecam !

Dr Kazimierz jest moim lekarzem od lat i nikomu nie ufam jak jemu. Mam zaufanie, ponieważ zawsze widzę zaangażowanie i aby satysfakcja była zawsze większa po stronie pacjenta. Prace protetyczne, czy leczenie zachowawcze... Serdecznie polecam :)

Prace protetyczne, czy leczenie zachowawcze... Serdecznie polecam :)

Niewiarygodny brak uprzejmości, protekcjonalne traktowanie, chamski nawet dla swojej asystentki. Bardzo nieprzyjemna wizyta. Nie polecam.

Bardzo solidny, kompetentny fachowiec z wielkim doświadczeniem, ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Polecam wszystkim Pana Doktora.

Pierwszy dentysta, który poświęca mi tyle czasu ile wymaga przypadek a nie 20 minut na opracowanie 3 kanałów (jak to miało miejsce w gabinecie przy Moniuszki).U Pana Doktora siedziałam na fotelu 1,5 h, bo jest bardzo solidny i dokładny. Wszystkie kanały robione na Moniuszki mam do poprawy-przy okazji odradzam ten gabinet.

Jest naszym lekarzem od wielu lat, nigdy się nie zawiedliśmy. Pełen zaangażowania i chęci pomocy. Np. Wiele lekarzy nie chciało się podjąc usunięcia mi 8-ki Pan dr zrobił to koncertowo.

Dobry lekarz , wzbudza moje zaufanie. Polecam.

Dobry lekarz , wzbudza moje zaufanie. Polecam.

Dobry lekarz, godny polecenia. Na pewno wrócę.

Dobry lekarz, godny polecenia. Na pewno wrócę.