dr n. med. Kazimierz Widenka

Kardiochirurg

Dobrze że jest ta strona, ale skala ocen tutaj jest zbyt mała abym mógł wyrazić swoją opinię na temat Pana doktora Kazimierza Widenka. Jest przede wszystkim wspaniałym, zawsze uśmiechniętym, skromnym człowiekiem. Jest artystą - kardiochirurgiem z pasją!!! Każdy pacjent jest dla niego oczkiem w głowie, jest wyjątkowy. To co dokonało się na moim sercu to po prostu Boży cud spełniony przez ręce Pana dr Kazimierza Widenka. Wielogodzinna, bardzo skomplikowana operacja złożonej wady zastawki dwupłatkowej, tętniak aorty, zwapnienia i cała masa rzeczy, których nie potrafię nawet nazwać. Wszystko naprawione i wyleczone ...

To co dokonało się na moim sercu to po prostu Boży cud spełniony przez ręce Pana dr Kazimierza Widenka. Wielogodzinna, bardzo skomplikowana operacja złożonej wady zastawki dwupłatkowej, tętniak aorty, zwapnienia i cała masa rzeczy, których nie potrafię nawet nazwać. Wszystko naprawione i wyleczone w niesamowity sposób !!! Na czym polega ta "niesamowitość" pewnie się Państwo zastanawiacie? A no na tym, że w sercu mam zachowane prawie wszystkie swoje elementy naturalne bez konieczności stosowania wielu leków!!!

Muszę tutaj wspomnieć, że oddział kardiochirurgii w Rzeszowie, którym kieruje Pan dr Kazimierz Widenka to najlepsi specjaliści, młodzi ludzie z pasją w tym kraju: od personelu pielęgniarskiego po kardiochirurgów. Opieka, jakość, nowoczesność - na najwyższym poziomie światowym !!!

Po bardzo nie miłych przejściach w pewnej przychodni kardiochirurgicznej we Wrocławiu, jestem Bogu wdzięczny, że trafiłem do oddziału Pana dr Kazimierza Widenka do Rzeszowa, na moje ukochane rodzinne Podkarpacie.

pozdrawiam

bardzo dobry lekarz, profesjonalista polecam

bardzo dobry lekarz, profesjonalista polecam

Wspaniały lekarz,dzięki panu doktorowi żyje.Jestem z okolic Poznania i pojechałem na zabieg do Rzeszowa i to był bardzo dobry wybór.Chylę czoła przed takim wspaniałym lekarzem. Wdzięczny pacjent Roman M.

Wyjaśnił rodzaj zabiegu w taki sposób,że ani przez moment nie myślałem że może sie nie udać.To wielka sztuka.Miły równiez dla rodziny.Bardzo kompetentny.

Dziękuję Oanie Doktorze za serce dla pacjentów, za złote ręce

Dziękuję Oanie Doktorze za serce dla pacjentów, za złote ręce

Jestem pacjentem dr. Widenki jeszcze z GCM w Katowicach. Szczerze polecam

Jestem pacjentem dr. Widenki jeszcze z GCM w Katowicach. Szczerze polecam

LEKARZ O WSPANIAŁYM PODEJŚCIU DO KAŻDEGO PACJENTA,WSPANIAŁYM UŚMIECHU ,KTÓRY USPOKAJA,ZŁOTE RĘCE ,OGROMNE SERCE,WIELKA WIEDZA , MOŻNA CAŁKOWICIE ODDAĆ SWOJE ŻYCIE W JEGO RĘCE ,BRAK SŁÓW ABY WSZYSTKO WYRAZIĆ-WDZIĘCZNA PACJENTKA MARYSIA Z JAROSŁAWIA

nie ma co szukac dalej gdy sie ma na miejscu wspanialego specjaliste jestem po bajpasach spod reki dr widenki powodzenia panie doktorze

Profesjonalizm i rzetelność,kompetencja i wiedza, wspaniałe podejście do pacjenta. Dziękuję.

WSPANIAŁY MĄDRY LEKARZ A PRZEDE WSZYSTKIM DOBRY CZŁOWIEK O BARDZO WIELKIM SERCU I ZŁOTYCH RĘKACH!WSPANIAŁY GOSPODARZ WIDAĆ TO NA PANA DOKTORA GOSPODARSTWIE CZYLI ODDZIALE KARDIOCHIRURGI.BARDZO NISKO CHYLĘ CZOŁA PRZED TAK WYBITNYM CZŁOWIEKIEM.Z WIELKIM SZACUNKIEM DLA PANA DOKTORA WIDENKI MARIOLA P