lekarz Kinga Stępień

dobry człowiek,lekarz w trudnych czasach, zajmuje się z troską pacjentami, empatia rak obca wieku lekarzom jest u Niej czyms naturalnym

Najlepszy lekarz pod sloncem. Przy niej mijaja wszystkie troski itp. Dzieki niej nie kazdy pewnie odnalazl sie na nowo. Odmienilem swoje zycie o 180 stopni i chce mi sie zyc oraz mam plan na siebie. Bardzo jej za wszystko dziekuje. Czasu zawsze poswieca ponad norme, wowczas pacjeci sie pytaja czy tam ziemniakow sie nie przenosi;)

Uwielbiam ją :). Bardzo fajna, kompetentna, sympatyczna, mająca czas dla swoich pacjentów. Widać, że się przejmuje, gdy coś idzie nie tak. Mogłabym chodzić do niej codziennie