Klaudia Stangel-Wojcik

Juz dawno nie spotkałam tak niekompetentnego lekarza.Sam gabinet dno, akustyka dno, oblsuga dno.Pacjent to tylko banknot, byle dawal duzo i nic nie mowil- tak mozna w skrocie okreslic fachowosc Stangelow. Nie polecam!

Byłam u Pani Doktor kilka razy, ale zawsze po wizycie byłam niezadowolona więc zmieniłam lekarza. Pani Doktor niczego nie tłumaczy, udziela tylko zdawkowych wymijajacych odpowiedzi, badanie nie jest przyjemne szczególnie ze ma sie wrażenie, że jest wykonywane na predce, w pośpiechu. Normą jest zapisywanie kilku pacjentek na ten sam termin więc czeka sie na swoje dosłownie 5 min. ponad godzinę. Nie polecam, w Krakowie jest wielu lepszych lekarzy

Pani doktor chyba nie liczy się z pacjentką jak z pieniędzmi...takie odniosłam wrażenie po pierwszej i ostatniej wizycie.. zwykła porada i wskazanie jakie badania należy zrobić - 80 ZŁ, czy to nie przesada ?