lekarz Klaudia Stefańska-Góral

Okulista

3,9

Dla pani doktor liczy się tylko kasa. Wiecznie nie ma czasu i wygląda jakby siedziala w pracy za kare. To że tyle chce pracować nie upoważnia jej do opryskliwego traktowania pacjentów, brak kultury i jakich kolwiek norm społecznych. Zdecydowanie nie polecam pani "doktor". Ze skierowaniem pilne gdzie człowiek traci wzrok wyrzuci cię z gabinetu, a na prywatnie nowych pacjentów nie umawia. Brak kultury

Pani doktor cierpi chyba ostatnio na "nadmiar" pacjentów albo i pieniędzy, ponieważ odmawia przyjęć nawet długoletnim, stałym pacjentom, którzy regularnie i zawsze punktualnie stawiali się na prywatne!!! (płatne) wizyty. Jak ma się poczuć pacjent, który od wielu lat z pełnym zaufaniem leczył poważne schorzenie u Pani doktor, a tu pewnego dnia opryskliwie przez telefon słyszy że ma sobie pójść do innego lekarza ponieważ Pani doktor jest przepracowana? Oczywiście mówiąc do "innego lekarza" pacjent nie zostaje poinformowany o jakimkolwiek namiarze na jakiegoś dobrego lekarza okulistę tylko według własnego uznania ma sobie "radzić sam". Nie wiem jak mam ocenić Panią doktor... Bo jeżeli ktoś jest przepracowany to bierze urlop a nie wyrzuca pacjentów z poważnymi schorzeniami bez słowa wytłumaczenia za drzwi. Ja w każdym razie i cała moja rodzina napewno z usług Pani doktor już nigdy nie skorzystamy. Bo przede wszystkim najpierw trzeba być człowiekiem a potem można być kompetentnym lekarzem. Pewne zachowania i słowa zarówno Pani doktor jak i "przesympatycznych" Pań obsługujących rejestrację są po prostu poniżej jakiejkolwiek krytyki.

Może i ta Pani jest dobra, ale chamstwem jest to, że na wizytę można się umówić dopiero w październiku do tego czasu można oślepnąć. I nie róbmy z nie już takiego bóstwa - skoro lekarz, który przeprowadza operacje okulistyczne w Stanach, Niemczech i innych krajach (Pani doktor z Poznania) potrafi znaleźć czas już 20 września bo wtedy wraca, właśnie ze Stanów. Pani Doktor nie ma ochoty przyjąć nawet prywatnie 3 letniego dziecka z powieką, której nie może już nawet otworzyć. Panie w recepcji maja wszystko w wielkim poszanowaniu, nie potrafią polecić nikogo w zastępstwie. Życzę i Pani doktor i tym Paniom z recepcji, żeby kiedyś były chore na coś takiego, że nie będzie znajomego lekarza a ten, którego będą błagały o pomoc powie im przyjdźcie za pół roku a wtedy będzie już za późno. I nawet pieniądze nie pomogą. Ludzie ona jest bez serca. Rozgoryczona matka

Pani doktor to naprawdę świetny specjalista :) Owszem, może na wizytę trzeba długo czekać, nawet prywatną, ale warto. Od kilku lat jeżdżę do p. doktor mimo że mieszkam prawie 50 km od Wrześni. Polecam :)

Polecam wizytę u pani doktor z czystym sumieniem. Problemy ze wzrokiem mam nie tylko ja ale i członkowie mojej najbliższej rodziny i pani doktor jako jedyny lekarz okulista do którego trafiliśmy potrafiła prawidłowo i w miarę wcześnie zdiagnozować chorobę i podjąć prawidłowe leczenie, co moim zdaniem wynika z bardzo szczegółowego wywiadu jaki pani doktor przeprowadza przed przystąpieniem do badania. Naprawdę szczerze polecam. Wychodząc od pani doktor człowiek doskonale jest poinformowany co mu dolega, jak to się leczy i jakie mogą być tego konsekwencje.

wspaniały lekarz iCZłOWIEK-poświęca pacjentom w potrzebie nawet swój czas prywatny(kontrola oka w niedzielę)bezpłatnie!!!wielki szacunek za pracę i wiedzę

Niestety nie mam dobrych wspomnień po wizytach u p.doktor. Miałam bardzo poważną chorobę oka, której niestety pani doktor nie potrafiła nawet zdiagnozować, a co dopiero leczyć. Po paru żmudnych i bolesnych wizytach zdecydowałam się w końcu zmienić lekarza i jak się okazało można było diagnozę postawić i zastosować odpowiednie leczenie.Zaznaczę, że lekarza zmieniałam na poznańskiego oczywiście.Wirusowo bakteryjne zapalenie rogówki i spojówki to schorzenie o którym można bez problemu przeczytać w internecie i znaleźć nazwę tej choroby( z czym p.dr miała problem) po objawach bez problemu. Zawiodłam się, chociaż pierwsze wrażenie na pierwszej wizycie było dobre, potem znikło. Nie polecam!

jestem strasznie zadowolona :. troszkę czekałam, ale było warto :) super lekarz! polecam gorąco!

pierwsza wizyta prywatna 80zł, nastepne nfz

pierwsza wizyta prywatna 80zł, nastepne nfz

Nie ocenię lekarza, bo nawet nie było mi dane się do niego dostać. Obsługa rejestracji do wymiany. Bardzo nieuprzejma Pani poinformowała mnie, że na ten rok nie przyjmują nowych pacjentów, oczywiście mówimy o wizycie prywatnej, pomijam że potrzebowałam pomocy dla małego dziecka.