lekarz Konrad Florczak

Zła diagnoza może kosztować życie. Mi też "uspokoił nerwy" ale na szczęście udałam się też do innego specjalisty. Nigdy więcej nie pójdę na wizytę do tego lekarza.

NIE POLECAM...całe szczęście, że udałam się ze swoimi wynikami do innego specjalisty, który wykrył guza i szybko zareagował.

Lekarz jest cierpliwy, konkretny, wszystko tłumaczy, budzi zaufanie, nie byłam skrępowana. Uspokoił moje nerwy

Lekarza polecił mi inny ginekolog, ktory nie znal rozwiazania dla mnie, jako „Dr House” ginekologii. Potwierdzam. Od kilku lat korzystam juz tylko z wizyt u dr Florczaka. Rzeczowy, merytoryczny, konkretny, empatyczny. Szczerze polecam.

Pan Doktor jako człowiek odznacza się wysoką kulturą osobistą, sympatią, życzliwością i spokojem a jako lekarz wielkim profesjonalizmem, skrupulatnością i wiedzą. Na wizycie poczułam się zaopiekowana, wszystkie zagadnienia zostały dokładnie wytłumaczone. Było czuć indywidualne podejście, bez pośpiechu jak to bywa u wielu innych lekarzy. Bardzo polecam ! Oby więcej takich specjalistów !

Bardzo polecam ! Oby więcej takich specjalistów !

Najlepszy Lekarz na jakiego trafiłam pełen profesjonalizm,super podejście do pacjenta Wszytko perfekcyjnie wytłumaczone Polecam z całego serca

Wszytko perfekcyjnie wytłumaczone
Polecam z całego serca

Jest cudowny :) Kompetentny, delikatny, łagodny, wszystko dokładnie tłumaczy...na lepszego trafić nie mogłam. Polecam

Wesołych Świąt oraz więcej spokoju aby wyjść z tych problemów i rozpocząć w duchu nowych budujących nadziei... No i już nigdy nie błądzić,a dążyć do sukcesów;) Claudia

No i już nigdy nie błądzić,a dążyć do sukcesów;)

Claudia

wesołych i przede wszystkim spokojnych świąt dla p.doktora...

wesołych i przede wszystkim spokojnych świąt dla p.doktora...

Polecam tego lekarza. Bardzo kompetentny i konkrety.

Polecam tego lekarza. Bardzo kompetentny i konkrety.