dr n. med. Konstanty Kuźma

Ortopeda

Pisze krotko moja opinia to nie dr to profesor mialem robione biodro rewelacja.dziekkuje z caleg serca.

Chciałabym serdecznie podziękować Panu dr Kuźma i Panu dr Gałązka za przeprowadzoną operację haluksa. Polecono mi aby poddać się temu zabiegowi w Szpitalu w Bielsku Podlaskim i nie zawiodłam się. Polecam wszystkim. Dziękuję.

Polecam wszystkim.
Dziękuję.

Polecam wszystkim Dr Konstanty Kuźma bardzo dobry lekarz, zrobione mam dwa biodra, czuje się bardzo dobrze za co serdecznie dziękuje jak i również całemu personelowi. z poważaniem J. Tworek Sosnowiec

Polecam wszystkim Dr Konstanty Kuźma
z poważaniem
J. Tworek Sosnowiec

Jeszcze nigdy tak się nie zawiodłam na żadnym lekarzu jak na doktorze Kuźmie. Wydawało mi się, że jako ordynator okaże się on osoba kompetentną i potraktuje mnie jako pacjenta serio. Pomyliłam się. Na oddziale ortopedii w szpitalu w Bielsku Podlaskim panuje CHAOS a doktor Kuźma ma tam niewiele do powiedzenia. Poza tym pan doktor przez ponad dwa lata mamił mnie że operacja się odbędzie, nie informując mnie o żadnych potrzebnych badaniach i o tym kto będzie mnie operował. A za każda prywatną wizytę inkasował pieniądze nie przepisując mi nawet żadnych leków przeciwbólowych, chociaż noga bolała mnie tak, że właściwie nie mogłam już chodzić. Przestrzegam przed szpitalem w Bielsku Podlaskim i współczuję jego pacjentom!

Bardzo dobry lekarz jednak trudno się do niego dostać. Po jego interwencji czuję się dobrze mimo, ze wcześniej mocno dokuczało mi biodro. Gorąco polecam.

Jest świetnym specjalistą. Miły, sympatyczny człowiek który się nie wywyższa itp. Potrafi naprawić to co konowały zjeb...! Polecam.

Świetny specjalista.Nie zbywa pacjenta i robi wszystko by leczenie nie było odkładane w nieskończoność. Przed i po operacji przychodził na salę, tłumaczył, wypytywał o szczegóły, o samopoczucie. Cudowny człowiek z ogromną wiedzą i sercem dla pacjenta.

Bardzo dobry specjalista i lekarz z powołania.

Bardzo dobry specjalista i lekarz z powołania.

Lekarz godny polecenia. Sprawił, że po operacji wstawienia sztucznego stawu biodrowego odzyskałem sprawność fizyczną i jest coraz lepiej (jeżdżę samochodem i rowerem). Oby więcej takich rzetelnych lekarzy jak dr Kuźma.

Jest bardzo sympatyczny, posiada duże umiejętności i ogromną wiedzę. Jest bardzo ceniony przez pacjentów, przyjeżdżają ludzie z całej Polski na leczenie