Lekarze Koziegłowy

dr n. med. Andrzej Wolański

Internista

42-350 Koziegłowy

Pan jest na dodatek orzecznikiem w ZUSie i mojemu tacie od 10 lat choremu na raka krtani powiedział(do tego ma kręgosłup w rozsypce,wrzody na żołądku ,torbiel na trzustce,kamień ponad 4 cm na woreczku,do tego nie rozpoznane jeszcze owrzodzenie odbytnicy "podejrzenie wiadomo jakie",i mogłabym jeszcze wymieniać) że za długo już żyje.Oczywiście w swoim orzeczeniu napisał,że "nie jest niezdolny do pracy".CZyli może być nadal zawodowym kierowcą(na każdej ulotce leku pisze ,że nie ...

lekarz Andrzej Rumiński

Internista, Lekarz rodzinny

42-350 Koziegłowy

Najlepszy lekarz rodzinny u jakiego byłam. Wysłucha, doradzi, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i pomocny. Jest człowiekiem, któremu można zaufać.
Opinia dodana przez: Milena

lekarz Adriana Chełminiak

Neurolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne OMEGA
ul. Kanałowa 2 B
62-028 Koziegłowy

Panią doktor poznałem przy okazji szpitalnego zdiagnozowania i leczenia mojej żony i muszę wyrazić swoje zdumienie dwoma nieprzychylnymi opiniami. Cóż, każdy ma prawo do własnej oceny, jednakże ja się z tymi opiniami całkowicie nie zgadzam.
Pani doktor będąc lekarzem prowadzącym leczenie mojej żony, zaimponowała mi dociekliwością w diagnozowaniu, empatią i holistycznym podejściem w diagnozowaniu i leczeniu. W przystępny i zrozumiały sposób potrafi wyjaśnić pacjentowi jego sytuację zdrowotną i związane z ...
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Aleksander Koch

NZOZ Centrum Medyczne Pro Familia
Osiedle Leśne 7 F
62-028 Koziegłowy

Kompetentny lekarz. Uprzejmy. Rozwiewający wątpliwości rodziców. Super porozumiał się z 6 latkiem - wielu lekarzom brakuje tej umiejętności.
Opinia dodana przez: Dominika

dr Adam Puszczewicz

Żarecka 64 a
42-350 Koziegłowy

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie, bezboleśnie, przyjaźnie. Pan doktor przyjął mnie nawet w przeddzień wigilii, z nagłym przypadkiem. Nie każdy lekarz potrafi poświęcić się dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Agata Jadowska

Pediatra

42-350 Koziegłowy

Znam Panią Doktor od kiedy jako dziecko leczyła mnie, doświadczony lekarz, trafne diagnozy, zawsze pomocna. Bardzo polecam Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Bożena Kopyciak-Kuzior

Pediatra

42-350 Koziegłowy

Pani Doktor jest osobą miłą i znającą się na swoim fachu.
Dzięki Niej moje dziecko jest zdrowe. Polecam wykorzystać Jej
wiedzę w zakresie pediatrii.
Ojciec.

lekarz Anna Malewska-Woźniak

Zespoł Lekarza Rodzinnego "Pro Familia"
ulica Poznańska 37
62-028 Koziegłowy

Przede wszystkim pragnę bardzo podziękować za serdeczność, podejście do pacjenta i gotowość do poświęcenia swojego czasu. Pani Doktor to zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi miałam przyjemność się kontaktować.
Opinia dodana przez: M

lekarz Natalia Więcek-Skowrońska

Poradnia ProFamilia
os. Leśne 7 F
62-028 Koziegłowy

Wspaniała pani doktor konkretna pełna fachowość ,cierpliwie odpowiada na nurtujące pytania .Do tego życzliwość i uśmiech ☺
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Bernard Rajczyk

Chirurg ogólny

NZOZ ''''VITA-MED"
plac Moniuszki 5
42-295 Koziegłowy

Wspaniały, kompetentny lekarz. Spokojny. Wszystko dokładnie tłumaczy i jest przede wszystkim wspaniałym specjalistą.
Opinia dodana przez: anonim