lekarz Adriana Chełminiak

3,3
3,4
3,7
3,3

Panią doktor poznałem przy okazji szpitalnego zdiagnozowania i leczenia mojej żony i muszę wyrazić swoje zdumienie dwoma nieprzychylnymi opiniami. Cóż, każdy ma prawo do własnej oceny, jednakże ja się z tymi opiniami całkowicie nie zgadzam. Pani doktor będąc lekarzem prowadzącym leczenie mojej żony, zaimponowała mi dociekliwością w diagnozowaniu, empatią i holistycznym podejściem w diagnozowaniu i leczeniu. W przystępny i zrozumiały sposób potrafi wyjaśnić pacjentowi jego sytuację zdrowotną i związane z tym uwarunkowania, co dla pacjenta ma ogromne znaczenie. Jeśli znalazłbym się kiedyś w sytuacji zdrowotnej wymagającej pomocy medycznej, powierzyłbym się ...

Jeśli znalazłbym się kiedyś w sytuacji zdrowotnej wymagającej pomocy medycznej, powierzyłbym się pani doktor bez zastrzeżeń i z pełnym zaufaniem, co powinno być najlepszym wyrazem mojej oceny pani doktor Chełminiak.
Ryszard.

Trafiłam na Panią doktor przez przypadek w szpitalu (na oddziale neurologii) kilka miesięcy temu jako pacjentka. Jako jedna z nielicznych zawsze miała czas dla pacjenta szpitalnego. Wszystkie wyniki badań były przekazywane mi na bieżąco, nie musiałam o nie prosić. Badania były prowadzone kompleksowo. Obecnie jestem pacjentką pani doktor poza szpitalem i zdecydowanie polecę lekarza o tak ogromnej empatii. Z pewnością nie można zaprzeczyć jej profesjonalizmowi. Lekarz z powołania.

Bardzo miła Pani doktor. Nie spieszy się, wszystko tłumaczy. Bardzo pomogła mi z boreliozą, która inni lekarze bagatelizowali. Polecam z czystym sumieniem.

Jedyna propozycja leczenia SM przez Panią doktor to wlewy sterydowe. Po zmianie lekarza od razu dostałem się do programu leczenia i tak o 3 lat nie musze brać sterydów. Tytuł doktora ta Pani kupiła chyba na Allegro...

ŚwietnA lekarka, dobre rzeczowe podejście do pacjenta , w leczeniu sm jest specjalistą godnym zaufania. Leczę sie juz parę lat u Pani doktor. Pracuje również w szpitalu na oddziale sm co ma swoje pozytywne strony.

Pani doktor nie potrafi odczytać wyniku rezonansu magnetycznego podała mi błędną diagnozę. Nie polecam

Pani "prowadziła" mnie na oddziale na Lutyckiej. Wieczny brak czasu, zero rozmowy, totalne ignorowanie pacjenta, bzdury wpisane w wypisie (wpisała leki, których nie brałam, jako podawane pacjentowi).