lekarz Adriana Chełminiak

Neurolog

Pani doktor nie potrafi odczytać wyniku rezonansu magnetycznego podała mi błędną diagnozę. Nie polecam

Trafiłam na Panią doktor przez przypadek w szpitalu (na oddziale neurologii) kilka miesięcy temu jako pacjentka. Jako jedna z nielicznych zawsze miała czas dla pacjenta szpitalnego. Wszystkie wyniki badań były przekazywane mi na bieżąco, nie musiałam o nie prosić. Badania były prowadzone kompleksowo. Obecnie jestem pacjentką pani doktor poza szpitalem i zdecydowanie polecę lekarza o tak ogromnej empatii. Z pewnością nie można zaprzeczyć jej profesjonalizmowi. Lekarz z powołania.

ŚwietnA lekarka, dobre rzeczowe podejście do pacjenta , w leczeniu sm jest specjalistą godnym zaufania. Leczę sie juz parę lat u Pani doktor. Pracuje również w szpitalu na oddziale sm co ma swoje pozytywne strony.