Lekarze Krynica-Zdrój

lekarz Andrzej Stachnik

33-380 Krynica-Zdrój

Pierwszy raz po kilku minutach rozmowy lekarz wzbudził we mnie tak duże zaufanie. Profesjonalizm i empatia do pacjenta spowodowały że nie myślałam o bólu związanym z drobnym zabiegiem. Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Artur Szatkowski

Sanatorium Lwigród
Nitribitta 6
33-380 Krynica-Zdrój

Ja jestem pacjentką z Nowego Sącza i muszę przyznać, że faktycznie to świetny lekarz z powołania. Jestem mu wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił. Polecam!
Opinia dodana przez: Jola
Bardzo dobry lekarz, leczy wszystkich członków mojej rodziny od wielu lat.

lekarz Ewa Zięba-Rydzyk

Psychiatra

33-380 Krynica-Zdrój

Bardo dobry lekarz. Kompetenta jak najbardziej i posiada dużo empatii.Była moim prowadzącym lekarzem w Instytucie Zdrowia w Wysowej Zdrój i bardzo sobie chwalę i polecam.

lekarz Wojciech Praefort

Anestezjolog

33-380 Krynica-Zdrój

Kompetentny lekarz,przyjazny empatyczny człowiek ,polecam każdemu choremu takich lekarzy.Pan doktor spokojnie tłumaczy zakres schorzenia,działanie leków, sposób postępowania na dalszym etapie leczenia.Polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Maria Niemiec

Internista, Kardiolog

NZOZ"ZDROWIE"
Kraszewskiego 83
33-380 Krynica-Zdrój

Wspaniały lekarz, ale niestety brutalnie wyrzucony z pracy przez Dyrekcję Poradni " Zdrowie" lek Jadwigi Kram-Moskałowej przy ul. Kraszewskiego. Bez rozwiązania umowy, bez pożegnania - po 23 latach gorliwej służby chorym, zwłaszcza najuboższym. Grzie jest druk rozwiązania umowy, kto go podpisał. bo Pani dr nikt nie przedstawił go do podpisania, Kto pragnie odszukać Panią Doktor - podaję dane : tel:18 471-36-28, ul. Czarny Potok 11/51. nie trzeba lękać się wysokich ...
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Ewa Pykosz-Władyka

Radiolog

Szpital Powiatowy
JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO 142
33-380 Krynica-Zdrój

Super Pani doktor.Zna sie na tym co robi.Bardzo mila,odp.na wszystkie pyt.pacjenta zwizane np.z usg.Polecam.
Opinia dodana przez: Renata

dr A Bajdas

Krynica-Zdrój

Bardzo delikatny sympatyczny miły specjalista..W tym zawodzie to bardzo wazne.Polecam.

lekarz Paweł Bełtowski

Traumatolog, Ortopeda

33-380 Krynica-Zdrój

Wspaniały lekarz - przeanalizowałam sobie cały proces i stwierdzam, że za każdym razem z konsultacji (i dwa razy ze szpitala, po zabiegach) wychodziłam ze spokojną, pozytywną głową. Lekarz, który zyskał moje zaufanie. (U innego chirurga dostałam skierowanie na umieszczenie płytek w ręce w celu zespolenia kości, a pan doktor Bełtowski zespolił kość bez cięcia, przezskórnie.) Empatyczny, profesjonalny, konkretny, i przemiły człowiek, który (co naprawdę widać) daje z siebie 100 procent.
Opinia dodana przez: K.T.

lek. med. Piotr Budzyński

Chirurg ogólny, Lekarz rehabilitacji medycznej

ARTMED
33-380 Krynica-Zdrój

Polecam z czystym sumieniem. Przez 2 lata rehabilitowałam się u wielu specjalistów i pomagało tylko chwilowo. Po 3 zastrzykach z kolagenu dolegliwości przeszły całkowicie. Mogę spać i normalnie funkcjonować a nawet ćwiczyć. I mimo, że wielu lekarzy wypowiada się negatywnie na temat tych zastrzyków i radzi tylko leki przeciwbólowe i operacje to chyba lepiej spróbować tej metody, mi ta metoda pomogła i dała nowe życie bez bólu.
Opinia dodana przez: JUSTYNA

lekarz Andrzej Kościuszko

Radiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krynicy-Zdroju s.c.
Władysława Reymonta 21
33-380 Krynica-Zdrój

Najlepszy lekarz miły uprzejmy wszystko dobrze wytłumaczy polecam z całego serca nie widzę lepszego
Opinia dodana przez: Bogusława

Stanisław Fedko

Krynica-Zdrój

Lekarz posiadający duży profesjonalizm i wyważone podejście do pacjenta. Kilka dni temu operował mnie w asyście z innym chirurgiem. Bardzo dziękuję. Pacjentka lubiąca dowcipy :)

lek. dent. Paweł Ciesielski

Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda
Marszałka Józefa Piłsudskiego 42
33-380 Krynica-Zdrój

Dziękuję za przyjęcie mnie i pomoc w dniu dzisiejszym, pełny profesjonalizm, poświecony czas.Barbara

Patrycja Orchel

Psychiatra, Lekarz rodzinny

Reymonta 21
Krynica-Zdrój

Była to moja pierwsza wizyta u lekarza psychiatry i jest zdecydowanie na plus. Pani doktor naprawdę mnie wysłuchała, zadawała pytania, wytłumaczyła wszystko, dobrała leki, poleciła również psychoterapeutów. Do tego miła, uśmiechnięta. Widać, że lubi swoją pracę i chce pomagać innym. Stres wizytą uleciał ze mnie prawie od razu po rozpoczęciu rozmowy. Polecam!

lekarz Wanda Cabala

Internista, Kardiolog

Szpital Powiatowy
JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO 142
33-380 Krynica-Zdrój

PAMIRTAM PANIĄ DOKTOR GDY BYLEM W SANATORIUM.PRZYJELA MNIE PO SKOŃCZONEJ PRACY .UPRZEJMA, MĄDRA,KOMPETENTNA.PRAWDZIWY WZOR DLA POLAKA POLAKA KATOLIKA.DZIS KIBICUJE JEJ W WALCE O SWE DOBRE IMIE,KTORA ZSZARGALA JEJ "PRZYJACIÓŁKA" KRYSTYNA ZIOBRO I JEJ SYN PROKURATOR STRZEZCIE SIE RODZINY ZIOBRO NAJBARDZIEJ MŚCIWYCH,FALSXYWYCH LUDZI.O CZYM WIE CALA KRYNICA ZDROJ.BOG NIECH CHRONI I DAJE LASKI PANI DOKTOR I JEJ BLISKIM.JEJ FALSZYWI PRZYJACIELE NIECH PALĄ SIĘ W PIEKLE NA WIEKI
Opinia dodana przez: JERZY

lekarz Maria Jurkiewicz

Neurolog

NZOZ"ZDROWIE"
Kraszewskiego 83
33-380 Krynica-Zdrój

Przestrzegam wszystkich pacjentów z poważnymi problemami neurologicznymi. Szukajcie lepszych specjalistów! Oczywiście Pani doktor bardzo sympatyczna- natomiast kompetencje pod wielkim znakiem zapytania. Bagatelizowała i uspokajała wręcz, jak to wszystko niby jest w porządku. W głowie rosły dwa duże guzy a według Pani doktor tata był zupełnie zdrowy - zapraszała tylko ochoczo na następna wizytę! Gdyby nie to jej głupie zwlekanie i nie wiem udawanie ze jest dobrze czy nie wiem co ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Elżbieta Siemek-Niemiec

Dermatolog, Wenerolog

ul. Kościelna 10
33-380 Krynica-Zdrój

Pani dr jest niezwykłym lekarzem. Angażuje się emocjonalnie w problemy pacjenta a przy tym jest niezrównanym specjalistą z ogromnym doświadczeniem i wiedzą,o czym świadczą jej wyczerpujące komentarze na tematy schorzeń. Z czystym sumieniem POLECAM w 100%. Marcin

lekarz Aleksander Guzik

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krynicy-Zdroju s.c.
Władysława Reymonta 21
33-380 Krynica-Zdrój

Mam 26 lat doktor pomógł mi się uporać z nerwicą lękową. Pan Guzik jest uprzejmy, bierze pod uwagę odczucia pacjęta i stara się dobrać jak najlepsze leki dla niego. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Ewa Piechura-Janczura

Rehabilitant

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Krynicy-Zdroju
ulica Romana Nitribitta 4
33-380 Krynica-Zdrój

Pani doktor to wspaniała osoba, miła i uprzejma, a przede wszystkim bardzo pomocna. Serdecznie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Jan

mgr Tadeusz Frączek

33-380 Krynica-Zdrój

pacjenci prywatnie szybko znajdują miejsce na oddziale