Krystian Krupski

Chirurg stomatolog

Świtny lekarz! Jeśli ktoś musi chirurgicznie rwać 8kę to polecam!Pełna profesionalka! Szybko i sprawnie! po pół godziny było po wszystkim:) Potem jeszcze chodziłam kilka razy na zmiany opatrunków, ani razu nie czekałam w kolejce i na dodatek bez żadnych opłat za wizytę. Pan doktor ma naprawdę świetne podejście do pacjenta, ja się bałam strasznie bo okrutnie boję się dentystów ale sam zabieg nie był aż taki tragiczny, wiadomo potem boli ale wszystko się ładnie zagoiło.

Doświadczyłem w życiu 10 dentystów i do dziś miałem OLBRZYMI strach przed fotelem. Dr Krupski odmienił wszystko! Nie dość, że jest przemiły, wszystko tłumaczy, uspokaja to jest bardzo wrażliwy i reaguje na wszystkie Twoje ruchy czy zachowanie. Najlepszy specjalista jakiego znam. Stomatolog, chirurg i psycholog w jednym. Polecam każdemu kto boi się dentysty! Aha - mój zabieg to usuwanie dogorywającej ósemki. Wiem, że z drugą też do niego pójdę :)

Nie polecam. Człowiek kompletnie niegodny polecenia. Chyba się starzeje

Nie polecam. Człowiek kompletnie niegodny polecenia. Chyba się starzeje

No było tak sobie... Niczego strasznego mi tam nie zrobiono ale dr spóźnił się do pracy pół godziny więc moja wizyta odbyła się w bardzo szybkim tempie bo następny czekał. Zabiegu nie wykonano bo podobno zepsuł się rentgen. No i więcej tam nie poszedłem. I nie pójdę i nie polecam.

bardzo kompetentny, miły, profesjonalista w każdym calu

bardzo kompetentny, miły, profesjonalista w każdym calu

Doktor Krupski usuwał mi 3 ósemki, genialne podejście do pacjenta - cierpliwy, uprzejmy, uśmiechnięty. Zdecydowanie polecam, po usunięciu zęba wyszłam z gabinetu z uśmiechem na twarzy ;)