Chirurg Stomatolog Gdańsk

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.

Opinia dodana przez: Tomasz
Chirurg stomatolog Gdańsk lek. dent. Tomasz Zarański

lek. dent. Tomasz Zarański

Stomatolog, Implantolog

Klinika Uśmiechu Perfect Smile
Noskowskiego 17A
80-170 Suchanino, Gdańsk

Witam, gabinet znalazłam na portalu Trójmiasto.pl i po przeczytaniu pozytywnych opinii zdecydowałam sie umowic. Miałam do powtórnego leczenia kanałowego dolna 6. Z terminem nie bylo zadnych problemów. Zostałam przyjęta punktualnie. Nawet przed sama wizyta Pani recepcjonistka zadzwoniła z potwierdzeniem wizyty. Trafiłam do Doktora Zaranskiego. Zostałam wysłuchana bez pospiechu.Zostałam poinformowana o mozliwosciach leczenia i kosztach.Zaskoczona byłam ekranem nad moja glowa na którym to, podczas leczenia wyświetlane były filmy przyrodnicze z uspokajająca muzyka w tle:). Czułam się jak w SPA a nie jak na borowaniu.Pan doktor dokładnie opisywał mi zdjęcia rtg i na każde pytanie staral się jasno odpowiedziec. Na koniec dostałam paragon fiskalny.Czułam się komfortowo i spokojnie.Zaufałam i zostanę jego klientka.

lek. dent. Leszek Stróżyk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Kołobrzeska 5/7
80-390 Gdańsk

Do dr LESZKA STRÓŻYKA trafiłam pełna obaw związanych z ewentualnym wstawieniem implantów oraz wcześniej koniecznością wykonania zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej - z obu stron.Pan Doktor rzeczowo wyjaśnił proces zabiegu, wybrał najlepsze rozwiązanie mojego problemu.Teraz to wiem, że zabieg wymagał niesamowitej precyzji ze strony lekarza. Dzięki najlepszej wiedzy i doświadczeniu dr Leszka, zabieg odbył się z zachowaniem spokoju, delikatności, bezboleśnie w trakcie jak i po zabiegu. Nie da się uniknąć stresu, ale podczas zabiegu, czułam się bezpieczna i w przyjaznej atmosferze, ponieważ dr Leszek również z szacunkiem odnosi się do współpracowników - przemiłej Pani Wandzi - razem tworzą zgrany team.W okresie gojenia się ran nie pozostawiono mnie samej sobie. Zabieg odbył się w piątek, w poniedziałek w idealnej formie wróciłam do pracy.Teraz zgodnie z procedurą czekam na odbudowę kości oraz odbudowę zębów na wszczepionych implantach.Reasumując, mogę z pełną odpowiedzialnością zarekomendować dr LESZKA STRÓŻYKA jako wysokiej klasy specjalistę, świetnego chirurga.Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, bardzo życzliwy i z zaangażowaniem i pasją wykonujący swój zawód.

Opinia dodana przez: ZOSIA

lek. dent. Michał Wierzbicki

Miladent

Gdańsk

Zdecydowanie polecam doktora Wierzbickiego wszytkim którzy musza usunąć zęba. Byłem u doktora na usowaniu zęba mądrości. Mój poprzedni lekarz nie podjął sie tego bo ząb był podobno krzywy i jeszcze prawie cały w kości. Dr Wierzbicki całkowicie bezboleśnie i w 15 minut pozbawił mnie przyczyny moich zmartwień, a to czego sie najbardziej obawialem czyli ze spuchne i ze będzie strasznie bolało nie nastąpiło. Jeszcze raz polecam dr Wierzbickiego!

Chirurg stomatolog Gdańsk lek. dent. Michał Dziunko

lek. dent. Michał Dziunko

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

Świetny stomatolog, rzeczowy i konkretny. Doradzi najlepszą metodę leczenia. Wyjątkowo dobry kontakt z przychodnią w celu umawiania wizyt - zarówno telefoniczny jak i mailowy.

Opinia dodana przez: anna

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............

Opinia dodana przez: Jarosław

lek. stom. Agata Wilska

ul. Podwale Staromiejskie 106
80-844 Gdańsk

Wspaniała Pani doktor zajmująca się chirurgią stomatologiczną! Byłam u Niej 2 razy z potrzebą ekstrakcji zębów. Ma konkretne podejście do swojego fachu. Wyrywa dokładnie, szybko i bezboleśnie (posiada elektroniczne urządzenie do znieczulania) - zabieg jest na tyle dobrze robiony, że nie trzeba po nim stosować antybiotyku. Po zabiegu zawsze jest możliwość bezpłatnego przyjścia na obejrzenie i zmianę opatrunku. Nie zawyża kosztów leczenia. Gorąco polecam! :)

Opinia dodana przez: Patryk Podejko

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Zdecydowanie polecam. Trudno jest znależć bardzo dobrego chirurga szczękowego...Pani doktor Letkiewicz zdecydowanie się do takich zalicza. Każdy zabieg chirurgiczny to ryzyko i stres. Też się bałam, zabieg był profesjonalnie wykonany, potem nie było żadnych powikłań, a rana goiła się bez problemów.

Neodentica
Kartuska 149
Gdańsk

Fantastyczny specjalista. Dobry czlowiek

Fantastyczny specjalista. Dobry czlowiek

ul. Stanisława Wyspiańskiego 9
80-432 Gdańsk

Najlepszy lekarz na świecie.
Miły, cierpliwy, ciepły i przede wszystkim wybitny fachowiec. Tłumaczy i uspokaja.

Najlepszy lekarz na świecie.

Opinia dodana przez: Paulina

Chirurdzy stomatolodzy w mieście Gdańsk