Lekarze Chirurg stomatolog Gdańsk

lek. dent. Kamila Łońska

ETER-MED
Żabi Kruk 10
Gdańsk

Najlepszy leakarz stomatolog u jakiego byłem.Polecam każdemu kto ma stracha przed dentystą, kto chce mieć przekonanie, ze dobrze wydał pieniądze na leczenie..
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Cezary Płatkowski

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Super lekarz.z powołania.w razie potrzeby skorzystam ponownie.spokojny opanowany z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.pozdr
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg naczyniowy
                                       lek. med. Przemysław Konczalski

lek. med. Przemysław Konczalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Wspaniały i empatyczny, bardzo dokładny. Troszczy się o pacjenta. Dziękuję. Najlepszy na świecie. Przyjmuje też w pięknym miejscu Garden Clinic w Gdansku więc wszystko idealnie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Maciej Śledziński

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Bardzo dziekuję Panu Doktorowi za operację i za zainteresiwanie i opiekę po operacji. Bardzo dobry lekarz. Lekarz z powołania. Wszystko dobrze wyjaśni, wytłumaczy, bez pośpiechu, bez stresu, uśmiechnięty i pomocny. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Anna Munder

lekarz Grzegorz Szreder

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

wybitnie uzdolniony manualnie . Operował męża i syna. bardzo miły i komunikatywny. serdecznie polecam

lekarz Mariusz Pona

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz kompetentny wybitny specjalista otwarty trafne diagnozy . Leczył moje córki i zawsze w pełni zadowolenie oraz skutecznie pomagał jako pediatra i chirurg
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Mariusz Dudziński

Prywatny Gabinet Lekarski
Aleja Rzeczypospolitej 33
80-463 Gdańsk

Wizyta w gabinecie doktora Mariusza Dudzińskiego w trzech słowach to: uśmiech, profesjonalizm i perfekcjonizm. Każdemu, kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa, polecam tę przychodnię. Pan doktor potrafi świetnie wyleczyć nie tylko zęby, ale i strach przed wizytami. Wszystkie zabiegi jakie przeszłam, były absolutnie bezbolesne, chociaż kiedy usłyszałam, że czeka mnie wycinanie dziąsła wokół ósemki i leczenie kanałowe innego zęba, chciałam dać nogi z fotela. Niebagatelne znaczenie prócz zdolności ...
Opinia dodana przez: Irena Wilczyńska-Pękalska

lek. dent. Adam Zedler

Chirurg stomatolog

ul. Stanisława Wyspiańskiego 9
80-432 Gdańsk

Najlepszy lekarz na świecie. Miły, cierpliwy, ciepły i przede wszystkim wybitny fachowiec. Tłumaczy i uspokaja.
Opinia dodana przez: Paulina

Marta Dłużewska

Żabicka Marta Praktyka Lekarska
80-398 Gdańsk

Najlepszy toruński stomatolog dziecięcy, jest miła i bardzo ciepła. Leczyła ząbki mojego malucha - ma rewelacyjne podejście :)

Anna Stasiewicz

Klinika Stomatologiczna lek. stom. Marek Marcinkowski
80-041 Gdańsk

Wspaniała stomatolog, godna polecenia. Kompetentna, cierpliwa i bardzo sympatyczna. Leczenie przebiega bezboleśnie. To co inni potrafią napsuć, to p. doktor rzetelnie naprawia. Lepiej trafić trudno !

lek. dent. Gabriela Rak-Kundzicz

Chirurg stomatolog

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Dziekuję i polecam!!!Super podejscie do pacjenta ,szybko i delikatnie.100% zadowolenia...............
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Agnieszka Matkowska

Przychodnia stomatologiczna
Grunwaldzka 244
80-266 Gdańsk

Cudowna Pani Doktor, pełen profesjonalizm, kultura i zaopiekowanie pacjentem, wielka serdeczność! Polecam

lek. dent. Karina Pyc

Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED Specjalistyczny ZOZ
ulica Opolska 5
80-395 Gdańsk

zdecydowanie polecam wizytę u Pani dr jeśli potrzebuje się leczenia ortodontycznego. Na każdej wizycie wszystko odbywało sie spokojnie, dokładnie, z uśmiechem na twarzy. Pai dr jest bardzo kompetenta i przy tym przemiłą osobą, zdecydowanie polecam :)
Opinia dodana przez: zoe

lek. dent. Katarzyna Gnitecka-Płotka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEODENTICA"
Kartuska 149/4-5
80-138 Gdańsk

Polecam.Pani doktor jest bardzo mila i wizyty u niej odbywaja sie bezstresowo:)))) Leczenie jest szybkie i bezbolesne.
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Monika Hryńczuk

NZOZ Stomatologia Dziecięca i Rodzinna Wiewiór.K
al. gen. Józefa Hallera 137
80-432 Gdańsk

Serdecznie polecam. Od lat korzystam z leczenia zębów u Pani doktor. Niezwykle ciepła i cierpliwa osoba. Od 4 lat stałym pacjentem jest również mój 4-letni syn.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Dariusz Sokołowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ul. Elewów 12/9
80-298 Gdańsk

SUPER LEKARZ.WIZYTA U ONKOLOGA ,TO ZAWSZE STRES,ALE PAN DOKTOR POTRAFI WYTŁUMACZYĆ,ZLECA DODATKOWE BADANIA.JEST SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE.POLECAM KAŻDEMU
Opinia dodana przez: wkurzona

lek. dent. Łukasz Sas Wisłocki

Szynszylowa 10
80-175 Gdańsk

Najlepszy, a poznałam wielu stomatologów. Podjął się wyjątkowo trudnego przypadku, kłopotliwego i żmudnego. Kompetentny, uprzejmy i cierpliwy. Polecam
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Mariola Wójtowicz

Szyprów 3
80-335 Gdańsk

wspanialy lekarz z empatia, doskonaly fachowiec, po moich przykrych doswiadczeniach z poprzednimi papraczami , konowalami wreszcie trafilam na osobę z doswiadczeniem, ktora odpowiedzialnie traktuje pacjentow , nie naciaga na niepotrzebne koszta , gdy nie ma takiej potrzeby.Jak bym wrócila do innego świata, dotychczas tak bylo , ze gdy przyszlam z jednym chorym zebem do niejakiego ZENONA STABLEWSKIEGO tak mna zaczal namawiac i mna motac, ze namowil mnie na niepotrzebne koszta, ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Klaudia Bielska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEODENTICA"
Kartuska 149/4-5
80-138 Gdańsk

Najwyzsza jakosc,uprzejmosc i wysoka kultura,dziekuje P.Doktor Pozdrawiam z USA:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Opinia dodana przez: barbara

Karolina Golik-Skalska

Protetyk, Stomatolog

Gdańsk

Przez rok leczyłem b.zaniedbane uzębienie,jest drożej niż wizyty (plomba)u poprzedniej dentystki,która zmarnowała mi jeden ząb i musiałem go usunąć.Zamiast wiele razy jeżdzić do gabinetu i mniej płacić,wolę oszczędzić czas i ilość dojazdów do gabinetu płacąc więcej za wizytę.Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam ten prywatny gabinet.Wizyty uzgadniać telefonicznie.
Opinia dodana przez: romjas