lek. dent. Mariusz Dudziński

Stomatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:0,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
0,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
0,0
Poświęcony czas
0,0
Kompleksowość podejścia
0,0
Uprzejmość
0,0
Godny polecenia
0,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Wizyta w gabinecie doktora Mariusza Dudzińskiego w trzech słowach to: uśmiech, profesjonalizm i perfekcjonizm. Każdemu, kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa, polecam tę przychodnię. Pan doktor potrafi świetnie wyleczyć nie tylko zęby, ale i strach przed wizytami. Wszystkie zabiegi jakie przeszłam, były absolutnie bezbolesne, chociaż kiedy usłyszałam, że czeka mnie wycinanie dziąsła wokół ósemki i leczenie kanałowe innego zęba, chciałam dać nogi z fotela. Niebagatelne znaczenie prócz zdolności Pana Doktora ma również jakość sprzętu, który powoduje, że wszystkie zabiegi są bezbolesne. Choć do Pana doktora trafiłam awaryjnie, to ...

Wizyta w gabinecie doktora Mariusza Dudzińskiego w trzech słowach to: uśmiech, profesjonalizm i perfekcjonizm. Każdemu, kto chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa, polecam tę przychodnię. Pan doktor potrafi świetnie wyleczyć nie tylko zęby, ale i strach przed wizytami. Wszystkie zabiegi jakie przeszłam, były absolutnie bezbolesne, chociaż kiedy usłyszałam, że czeka mnie wycinanie dziąsła wokół ósemki i leczenie kanałowe innego zęba, chciałam dać nogi z fotela. Niebagatelne znaczenie prócz zdolności Pana Doktora ma również jakość sprzętu, który powoduje, że wszystkie zabiegi są bezbolesne.

Choć do Pana doktora trafiłam awaryjnie, to pozostałam na dłużej i nie mam zamiaru szukać nowego lekarza. W planach mam kolejne zabiegi, których, gdyby nie zaufanie do tego lekarza, nigdy bym nie zrobiła. Absolutnie polecam i namawiam na wizytę. Pan doktor zawsze ma jakiś "plan B" i nie ma dla niego rzeczy nie do zrobienia. Namawiam takich panikarzy jak ja, by zaryzykowali i raz na zawsze pozbyli się strachu. Doktor Mariusz "tak działa", że do gabinetu dentystycznego wchodzi się z uśmiechem. Już przy pierwszej wizycie można wyczuć, że praca jest pasją Doktora, a dzięki temu atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna. Do tego dodajmy jeszcze sporo uśmiechu, luzu i mnóstwo cierpliwości dla pacjentów.

Nigdy nie sądziłam, że wizyta u stomatologa może być czymś, na co wyczekuje się z niecierpliwością, a w przypadku Super Dentist tak właśnie jest.

Cały zespół jest bardzo sympatyczny i zaraża pozytywną energią. Doktor Mariusz dba o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Po wejściu do gabinetu jesteśmy o wszystkim informowani, co daje nam pewność, że znaleźliśmy w dobrych rękach. Po kilku wizytach nie wyobrażam już sobie wizyty u innego stomatologa. Polecam doktora Mariusza wszystkim, dla których ważna jest jakość i precyzja wykonywanej usługi.

Świetny fachowiec i sympatyczny człowiek. Polecam, szczególnie tym niezdecydowanym. Najlepszy stomatolog, z jakim miałam do czynienia.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat