lekarz Krystyna Adamów

3,2
3,6
3,2
2,8

Przyjmie mnie zawsze nawet w niedziele może za dużo zielarstwa ale tylko dlatego że niema na to czasu , ale ja cenię sobie tą naturoterapię i wolę się leczyć trzy dni dłużej ale bezpiecznie bo ja unikam ciężkich leków preferuje stare metody

Tragedia !!! Nie polecam. Doktorka stosuje metody z średniowiecza, boli mnie lekko ucho a nie mogę jeść nic, nic co normalny człowiek trzyma w lodówce. Pierwsze pytanie z jej ust to czy mam problemy w domu, w szkole i ze sobą... strata czasu na takich lekarzy.

Polecam - świetna lekarka, leczy ziołami, co się bardzo pomocne w utrzymaniu zdrowia (większość lekarzy nie zna się na ziołach).

Pani doktor leczy ziołami i wcale tego nie ukrywa. Albo przyjmujemy jej metodę lub nie. Polecam osobom, które mają już dosyć leczenia antybiotykami. W przypadkach ostrych, korzysta ze zdobyczy medycyne i przypisuje np. mocne antybiotyki. Przepisuje też leki, które są nowością ale sama musi mieć do nich przekonanie. Leczenie jest długie ale jeżeli nie pomoże to nie uszkadza innych organów.

Pani doktor zapomniała chyba, że mamy XXI wiek i że medycyna oraz farmakologia ciągle się rozwijają. Jej metody leczenia są archaiczne, opierają się na "zielarstwie", pacjent oczekuje skutecznej, szybkiej kuracji, a dostaje informację na temat swojej złej diety. Pani doktor zakazuje jeść wszystkiego co jada normalny człowiek, wzamian dostaje listę skłądającą się z kiełków, wosku pszczelego,tranu, przepraw (curcuma itp.), itd. Za wizytę płaci się niemało (80 zł) - profesor w Wrocławiu czy Zabrzu bierze za konsultację 100 zł. Zdecydownie odradzam i proponuję wizytę u normalnego lekarza. :)