lekarz Krystyna Altenberg

2,7

BARDZO DOBRY LEKARZ. MIŁA ,SYMPATYCZNA,CIERPLIWA.MNIE POMAGA. JESTEM JEJ PACJETEM OD DLUZSZEGO CZASU. I WSZYSTKO OK. POZDRAWIAM PANIA DOKTOR

Bardzo niemiła arogancka pani doktor, nie rozumie że ktoś jest starszy i może czegoś nie rozumieć, nie polecam nikomu tego lekarza :(

Bardzo nierzeczowa doktorka. Nie potrafi nic zdiagnozować, wszystkie choroby według niej ma ona sama 'a jakoś żyje'. Jest arogancka i zadufana w sobie, bardzo niekonkretna- beznadziejna. Nie polecam,radze znaleźć innego lekarza, bo chyba ona po śmierci pacjenta uwierzy,że coś mu jednak było.

Bardzo nierzeczowa doktorka.
Jest arogancka i zadufana w sobie, bardzo niekonkretna- beznadziejna.

Wspaniały lekarz wyleczył moją mamę z bardzo ciężkiej choroby. Polecam!

Wspaniały lekarz wyleczył moją mamę z bardzo ciężkiej choroby. Polecam!

Bardzo miła pani doktor.Dwa razy przyjmowała na izbie przyjęć moją 80-cio letną mamę była bardzo opiekuńcza, podeszła do choroby bardzo kompleksowo.

Nieuprzejmy i arogancki lekarz. Jako internisata przyjął małe dziecko na pogotowiu. Wypisała recepte na lek pow. 5 lat dla trzyletniego dziecka. Skandal.