dr Krystyna Błażejewska

Pediatra

Znakomity pediatra ze świetnym podejściem do dzieci. Każdego pacjenta traktuje w sposób indywidualny i poświęca mu tyle czasu ile potrzeba a nie schematycznie według zegara.

Pani doktor to właściwa osoba na właściwym miejscu. Jest uprzejma, kocha dzieci, właściwie podchodzi do diagnozy, kiedy trzeba kieruje do dalszej diagnozy do specjalistów. Chce pomóc, daje sobie czas na badanie i duży talent - potrafi wysłuchać wątpliwości rodzica, uspokoić go lub zwrócić uwagę na pewne kwestie w leczeniu. Jedyny minus to słaby kontakt po godzinach lub kwestia umówienia się na wizytę domową.

Pani Doktor leczyła mnie kiedy miałam lat kilka - naście i teraz z pełnym zaufaniem powierzam w Jej ręce zdrowie mojej 2,5-letniej Marysi. To wspaniały lekarz, z powołania, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, z niezwykle ciepłym podejściem do dzieci. I do mam :) Chociaż jestem farmaceutą, czyli raczej trudnym przypadkiem dla lekarza :) - tutaj ufam Pani Doktor bezgranicznie. Polecam szczerze tego wspaniałego specjalistę!

Bardzo dobry pediatra,prowadzi moje dziecko od urodzenia i chciałabym żeby tak zostało wiec drogie panie czy wiecie może gdzie nasza pani doktor uciekła bo na Belmie przestała przyjmować:(

No właśnie uciekła z Belmy i nie można jej namierzyć, a żaden pediatra jej dotąd nie dorównał:( Gdzie można ją znaleźć????? wiecie???

Pani doktor jest rzeczowym i kompetentnym lekarzem. Stara się indywidulanie podejść do każdego dziecka. Zachowawczo podchodzi do stosowania antybiotyków, próbuje najpierw sił małego pacjenta na bazie lżejszych leków niz wspomniane antybiotyki. Mam do niej zaufanie.

jedyny minus - w sytuacjach nagłych trudno się czasem dodzwonić by przyszła na wizytę prywatną, poza tym raczej już same plusy - wyróżnia się wiedzą dość szeroką i kontaktem z pacjentem i jego opiekunami, potrafi w wielu sytuacjach właściwie pokierować dalej pacjenta, dokładnie podając gdzie się udać (to ją też wyróżnia)

pediatra jak każdy inny, jako specjalista od chorób dzieci musi mieć podejście do dzieci, ponieważ dziecko to specyficzny pacjent. Jednak brak dostępności (nawet prywatnie?), do zalet nie należy????

Najlepszy pediatra w bydgoszczy.chodze do niej z kazdym problemem.jest zawsze uprzejma i nie wazne z jakiego powodu ja wzywam ona zawsze bada moje dziecko od gory do dolu skupiając sie na kazdym szczegole.uwazam ja za bardzo kompetentnego lekarza.nieraz jako jedyna odkryla co jest mojemu synusiowi.po jej wizycie moge spac spokojnie.

Tak nie sposób, nie zgodzić się z wszystkimi super opiniami. Taka jest własnie Pani Dr. Krysia. Znamy się od lat. Teraz leczy moje córeczki. To wspaniały i profesjonalny lekarz z wielkim sercem :) Dziekuję Kasia

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz