lek. dent. Krystyna Bohoniuk-Gajówka

Chodzę do pani doktor od kilkunastu lat i nie wyobrażam sobie lepszego dentysty. Zdecydowanie polecam!

Do Pani Krystyny chodzę od jakiegoś czasu, sam i z dzieckiem. Jestem pod wrażeniem fachowości i podejścia do pacjenta. Pani doktor nawet poleca swoich kolegów po fachu jak widzi że ktoś może coś lepiej zrobić. Ceny bardzo przystępne. Gorąco polecam!

Rewelacyjny stomatolog - artysta rzeźbiarz. Dzięki Pani doktor moje zęby są nie tylko wyleczone, plomby praktycznie niewidoczne. Wielkie zdolności manualne i serdeczność. Dziękuję Pani doktor!

Dziękuję Pani doktor!

Zdecydowanie polecam panią Krystynę jako stomatologa! Jeździmy do niej specjalnie aż z Zabrza, moja córeczka jest w niej zakochana, chce zostać dentystą ;) a u poprzednich dentystów nie chciała w ogóle buzi otworzyć. Pani Krysia jest znana z super podejścia zwłaszcza do dzieci :)

Zdecydowanie polecam panią Krystynę jako stomatologa!
Pani Krysia jest znana z super podejścia zwłaszcza do dzieci :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216