lekarz Krystyna Boroń

Pani Boroń leczy mnie od kilkunastu lat. Przywykłem do tego, że lekarz najpierw dokładnie mnie bada, potem tłumaczy co mi jest, następnie przepisuje konieczne leki tłumacząc po co są i jak będą działały, określa mniej więcej termin kiedy wrócę do zdrowia. Jak wychodzę od takiego lekarza to już na korytarzu czuję się o połowę lepiej - dobrze poinformowany, dobrze potraktowany. Aktualnie muszę leczyć się u innych lekarzy i jedno jest pewne - ciężko znaleźć kogoś takiego jak Pani Boroń. Z czystym sumieniem mogę polecić. Zdaża się, bardzo rzadko, że ktoś ma uwagi do Pani doktor z kategorii nadgorliwość lub zbyt szybka reakcja. Dla mnie to tylko sygnał, że Pani doktor trzyma rękę na pulsie i jeżeli nawet podejmuje nagłe i zdecydowane działania, które potem wydają się nie do końca potrzebne, to widocznie istniał cień ryzyka, któremu trzeba było zapobiec.

Nie znam lepszego pediatry dla mojego dziecka. Pani doktor na medal :), wspaniałe podejście do dzieci. Już na pierwszej wizycie wzbudziła moje zaufanie, jak nie trzeba nie faszeruje mojego dziecka lekami, wszystko zawsze dokładnie objaśnia.