lekarz Krystyna Kieres

2,9

Polecam Panią doktor Kieres.Jest wspaniałym lekarzem i specjalistą a przy tym bardzo miła i cierpliwa.Zawsze bez pośpiechu ze spokojem wysłucha pacjenta.Poświęca dużo czasu na wizyte jeżeli jest taka potrzeba.Lekarz godny polecenia.

miałam okazję leczyć się już u kilku lekarzy, ale dr Kieres bije wszystkich na głowę. Jest uprzjma, poświęca dużo czasu pacjętce, dokładnie wszystko tłumaczy i bada bardzo dokładnie piersi. polecam

Właśnie szukam dla siebie lekarza, przez takie osoby jak to pani człowiek się zraża do lekarzy. Pani bardzo nieuprzejma nie poinformowała mnie nawet co mi dolega i jaka przyczyna, bolesne badanie. NIE POLECAM

Jak dla mnie świetna pani doktor. Zawsze miła, poświeca dużo czasu pacjentkom , można z nią porozamawiać, wszystko dobrze tłumaczy , i choć nie było mnie u niej jakieś dwa lata już wciąż mnie pamięta:D

Jak dla mnie świetna pani doktor.

Dajcie spokoj z tym lekarzem... glupia krowa... drze morde na pacjentki jak by miala do tego prawo... szm.ata. Zdecydowanie nie polecam.

Do dr Kieres chodzę od 14lat jest fantastycznym lekarzem jak widać nie tylko dla pacjentów prywatnych ale tak samo traktuje tych na z NFZ. Zawsze informuje o zaobserwowanych zmianach, o toku leczenia, co do lekow jesli poprosi sie o tanszy lek to przypisuje go bez problemu wcale nie wciska tych z gornej półki. Czytajac powyzsze komentarze dochodze do wniosku ze piszemy o roznych lekarzach. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie zamienie jej na innego lekarza, zaznaczę ze mialam taka okazje a propo ciaży poszlam do innego lekarza (pana) gdyz w tym czasie dr Kieres nie przyjmowala (problemy zdrowotne)traktowanie bylo godne pozalowania. Polecam dr Kieres

Nie poleciłabym tego lekarza z racji wydawania złych diagnozy..Jedynie badanie piersi jest tak dokładne ze ,można usnąć.Ogólnie faszeruje jakimiś globulkami które nie dają efektu a są drogie-pewno ma profity od przedstawicieli. Błędna diagnoza ,którą potwierdziłam u innej pani ginekolog (polecam B. Lech)spowodowała iż na pewno tej pani już nie odwiedzę ani nie polecę. A gabinet to jakieś nieporozumienie-wizyta prywatna a wyposażenie tragedia!!! nie polecam

Lekarka raczej ok, spokojna, wyciszona, opanowana. Czy kompetentna ? nie wiem. Gabinet wyposażony tylko w podstawowy sprzęt, chociaż teraz podstawą powinien być aparat do wszelakiego USG, ten gabinet takowego nie posiada (byłam też prywatnie i powinnam być kompleksowo zbadana chociaż za pieniądze- no niestety tylko palpacyjnie!!). NAJWIĘKSZA PORAŻKA TEGO GABINETU TO BARDZO GŁOŚNA REJESTRATORKA, WRZESZCZY, krzyczy o chorobach na cały korytarz, zachowuje się poniżej poziomu...JEŚLI CHODZI O TO BABSKO TO ZERO DYSKRECJI, NIE INFORMUJE WYCZERPUJĄCO PRZEZ TELEFON, SKUPIA SIĘ NIE NA TYM, NA CZYM POWINNA!! Wybrałam ten gabinet ponieważ zależało mi na lekarzu - kobiecie. Zastanawiam się nad zmianą lekarki. Płacę - żądam.

Beznadziejna lekarka, brak podstawowej wiedzy.

Beznadziejna lekarka, brak podstawowej wiedzy.