lekarz Krystyna Kierkowska

2,6
2,7
2,4
2,6

Jako nastolatka twierdzę, że p. Krysia jest zaj3b1sta. Ma mega flow i super się z nią dyskutuje. Ma super poczucie humoru i jest istnym geniuszem w swojej dziedzinie. Może i patrzy na mnie z politowaniem, ale bardzo mi pomogła.

Brak odpowiedniego podejścia do osób nastoletnich. Zupełny brak chociaż próby zrozumienia młodych ludzi.

Zero podejścia do dziecka. Każde dziecko które tu przyjdzie ma z góry depresje. Dostanie mocne leki przepisane i do domu. Żadnej rozmowy o ubocznych skutkach. Standard to Asentra / Ketrel. Ludzie, dzieciaki wiedza ze jak w szkole nie idzie ( ciężko / nie chcą sie uczyć ), to najlepiej zapisać sie do psychiatry i na depresje zwalać.

Zero podejścia do dziecka. Każde dziecko które tu przyjdzie ma z góry depresje.
Dostanie mocne leki przepisane i do domu. Żadnej rozmowy o ubocznych skutkach.
Standard to Asentra / Ketrel.

najlepiej zapisać sie do psychiatry i na depresje zwalać.

Nie miła , bez empatii. Przypisuje leki które cechuje niska skuteczność i duża ilość skutków ubocznych. Wizyta przebiega w dziwnej atmosferze , w pośpiechu aby jak najszybciej pacjent wyszedł.

Przyszliśmy do Pani przy okazji diagnozy autyzmu, zostaliśmy wysłuchani, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Otrzymaliśmy potrzebne wsparcie. Widać ogromne doświadczenie i oddanie pacjentom. Nie jest to lekarz, który tylko potwierdza "diagnozę", z którą przychodzą pacjenci, ale uważam, że to właściwe podejście. Tak czy siak, fantastyczny lekarz z fajnym podejściem do dziecka. Polecam!

Nie poświęcenie wystarczającego czasu by zdiagnozować chorobę u nastolatki. Nie godna polecenia.

Nie poświęcenie wystarczającego czasu by zdiagnozować chorobę u nastolatki.
Nie godna polecenia.

Nie polecam. Pani nie mila, opryskliwa i lekcewazaca. Wystawila mi zla diagnoze, a pozniej sama stwierdzila, ze powinnam zmienic lekarza, bo ona leczyc mnie nie bedzie.

Niedawno byłam u Pani doktor i jestem wielce zniesmaczona, gdyż po 9 min rozmowy, chciała mi przypisać tonę leków, choć nawet nie poznała do końca moich problemów.Bardzo nie miła i opryskliwa, miałam wrażenie, że chciała mnie jak najszybciej spławić. Nie polecam tego lekarz !!!!

Bardzo polecam. Na szczęście trafiłam do pani dr po 1.5 roku terapii u innego lekarza , który skierował syna do szpitala psychiatrycznego. Pani dr pomogła spokojną rozmową i dobrze dobranymi lekami.