Krystyna Kupczak

Urolog

Wizyta u p. Kupczak była marnotrawstwem czasu - uprzednio zdiagnozowano mi kamienie w nerkach i przyszłam do p. Kupczak z wypisem ze szpitala i pełną dokumentacją leczenia. Na darmo - lekarka nie potrafiła odnaleźć się w tych dokumentach, zleciła tylko kolejne badania. NIE RACZYŁA MNIE NAWET ZBADAĆ opukując moje nerki czy naciskając na nie, tak jak do tej pory badali mnie inni lekarze. Co najgorsze otrzymałam od p. Kupczak BŁĘDNĄ RECEPTĘ - wypisała mi tabletki na kamienie w woreczku żółciowym, nie zaś na kamienie w nerkach. P. Kupczak jest bardzo ...

P. Kupczak jest bardzo starą kobietą, co również nie ułatwia kontaktu - zamiast odpowiadać na moje pytania o dalsze leczenie mówiła tylko "ten kamień możemy zbagatelizować" i "to pikuś" (mimo uprzedniego ataku kolki nerkowej, przez którą wylądowałam na ostrym dyżurze, a potem w szpitalu).

Zdecydowanie nie polecam wizyty u p. Kupczak - marnotrawstwo czasu i zdrowia.