Krystyna Kupczak

Urolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,3/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,3/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
2,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0

Wizyta u p. Kupczak była marnotrawstwem czasu - uprzednio zdiagnozowano mi kamienie w nerkach i przyszłam do p. Kupczak z wypisem ze szpitala i pełną dokumentacją leczenia. Na darmo - lekarka nie potrafiła odnaleźć się w tych dokumentach, zleciła tylko kolejne badania. NIE RACZYŁA MNIE NAWET ZBADAĆ opukując moje nerki czy naciskając na nie, tak jak do tej pory badali mnie inni lekarze. Co najgorsze otrzymałam od p. Kupczak BŁĘDNĄ RECEPTĘ - wypisała mi tabletki na kamienie w woreczku żółciowym, nie zaś na kamienie w nerkach. P. Kupczak jest bardzo ...

Wizyta u p. Kupczak była marnotrawstwem czasu - uprzednio zdiagnozowano mi kamienie w nerkach i przyszłam do p. Kupczak z wypisem ze szpitala i pełną dokumentacją leczenia. Na darmo - lekarka nie potrafiła odnaleźć się w tych dokumentach, zleciła tylko kolejne badania. NIE RACZYŁA MNIE NAWET ZBADAĆ opukując moje nerki czy naciskając na nie, tak jak do tej pory badali mnie inni lekarze.

Co najgorsze otrzymałam od p. Kupczak BŁĘDNĄ RECEPTĘ - wypisała mi tabletki na kamienie w woreczku żółciowym, nie zaś na kamienie w nerkach.

P. Kupczak jest bardzo starą kobietą, co również nie ułatwia kontaktu - zamiast odpowiadać na moje pytania o dalsze leczenie mówiła tylko "ten kamień możemy zbagatelizować" i "to pikuś" (mimo uprzedniego ataku kolki nerkowej, przez którą wylądowałam na ostrym dyżurze, a potem w szpitalu).

Zdecydowanie nie polecam wizyty u p. Kupczak - marnotrawstwo czasu i zdrowia.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat