lekarz Krystyna Kusz

Lekarz rodzinny

No mi niestety nie pomogła. Brak diagnozy wszystkie wątpliwości związane z zachowaniem dziecka Pani Dr stwierdziła że u niemowlaka tak jest. Leczy objawy a nie przyczynę.

Godny polecenia lekarz rodzinny. Od lat leczy nasze dzieci. Zawsze dobrze diagnozuje. Pani doktor jest cierpliwa i uprzejma.

Dla starszych ludzi może jest dobrym lekarzem , ale dzieci jej nie polecam:) moja córeczka miała kaszel i zlekcewazyla go a później wyladowala coreczka w szpitalu z powaznym zapaleniem płuc .. oprócz tego p.krystyna nie potrafi dobrze wytlumaczyc co dolega pacjentowi.

pani doktór jest bardzo miła uczynna i nie pije alkoholu w czasie pracy a popracy tez człowiek i jej jest wolno jak kazdemu innemy i niech to nikogo nie obchodzi a w czasie pracy nie pije bo czest do niej chodze z dziecmi i sama

pani doktur kusz jest bardzo miła i uczynna nie wiem co za idiota takie głupoty pisze jestem pacjetka i nigdy nie wyczulam alkohlu a bywam u pani doktur bardzo czesto niech sie ten idiota weznie do pracy a nie takie głupoty pisze

Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentna osobą. Z postawieniem diagnozy nigdy nie było problemu. Ten lekarz zawsze wychodzi na przeciw pacjentowi. Osoba, która wcześnie pisała o rzekomych problemach Pani doktor z alkoholem to pewnie jakiś zapyziały nieudacznik i zazdrośnik z wiochy (w Złotorii nietrudno o takich). Pozdrawiam ,agnieszka

bardzo uprzejma i pomocna w problemach. W przypadkach kiedy trzeba wyjechać do chorego reakcja jest natychmiastowa. Naprawdę lekarz godny zaufania.

Naprawdę lekarz godny zaufania.

Pani doktor nie stroni od alkoholu! Po wypiciu takich ilości, na jakie sobie pozwala, raczej nie bardzo nadaje się do leczenia ludzi!