dr n. med. Krystyna Latoszkiewicz

3,5
3,5

super lekarz,mila uprzejma no i bardzo dobra specjalistka,zawsze ma czas dla pacjentki ,nigdy nie odmawia pomocy

Średnio miła Pani doktor i nie rozumiem tego zachwytu innych osób. Oschła i bardzo niedelikatna, badanie wręcz bolało. W dodatku stwierdziła, że skoro jetem dziewicą, to nie może przeprowadzić pełnego badania i zapisała jedynie maść. Okropne przeżycia, zwłaszcza że byłam u ginekologa po raz pierwszy. Nie polecam.

Najgorszy lekarz ginekolog jakiego w życiu spotkalam. Gdyby nie fakt ze chce urodzić w szpitalu gdzie pracuje nie zdecydowalabym się na nią. Zero uprzejmości i kultury. Nie wykonuje USG nie zleca badan w ciąży. Gbur niesamowity. Nie polecam tej Pani.

Jak dla mnie to jedna z najgorszych lekarek na jaką trafiłam. Za swoje błędy, niedopatrzenie i nieznajomość przepisów obarcza pacjentki. Szczerze - nie polecam!

jak dla mnie jedyna;)) cieszę się, że już przy pierwszej swojej wizycie u ginekologa trafiłam na dr Latoszkiewicz....miła, sympatyczna taki prawdziwy lekarz;)

godny polecenia lekarz, prowadzi mnie po okropnych przeżyciach zwiazanych z pewną inną panią ginekolog.

Jest super polecam innym pacjentkom.Zawsze mila, uprzejma, spokojna ,życzliwa kompetentna izawsze uśmiechnięta

Pani doktor jest osobą spokojną,wyrozumiała,poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi.POLECAM!!!

Pani dr Krystyna Latoszkiewicz jest lekarzem godnym polecenia.

Pani dr Krystyna Latoszkiewicz jest lekarzem godnym polecenia.

W życiu nie spotkałam się z podobną lekarką. Nieuprzejma, oschła, jakby siedziała w gabinecie za karę. Zadawała bezczelne pytania, z łaską wypisała receptę. Szczerze nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bielsko-Biała"?

Krzysztof Polak

Gabinet ginekologiczno położniczy