lekarz Krystyna Maszkowska-Kopij

Onkolog, Radioterapeuta

Jestem pacjentką Pani Dr. od jesieni 2015 r.. Uważam, że terapia , którą Pani Dr. stosuje oparta jest na wiedzy i wynikach badań specjalistycznych. Na tym etapie leczenia jestem zadowolona z opieki Pani Dr.

06.01.2017 Okres świąteczno-noworoczny skłania do zadumy i przewartościowań. Procesy te skłoniły mnie do ponownego wyrażenia najserdeczniejszych podziękowań Pani doktor Krystynie Maszkowskiej-Kopij za niezwykłą troskę, z jaką prowadzi mnie od niemal trzech lat, jako niezwykle utalentowany i kompetentny lekarz, a zarazem wspaniały, pełen empatii człowiek. Dziękuję, Pani Doktor, za trafne i szybkie diagnozy, wdrożone terapie, a także za tak potrzebne pacjentom psychologiczne wsparcie. Jeśli kogoś dotknie nieszczęście choroby nowotworowej, to życzę mu aby miał możliwość i szczęście, zostać otoczony opieką tak dobrego lekarza jak Pani doktor Krystyna Maszkowska-Kopij.

06.01.2017

Wciąż poszukujesz "Onkolog Warszawa"?

dr
Jacek Gałczyński